543970-2025 - Ergebnis
Niederlande – Schulmöbel – NU IJsselgraaf Meubilair - de Plattenburg
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU IJsselgraaf Meubilair - de Plattenburg
BeschreibungHet betreft hier een opdracht voor de levering van meubilair ten behoeve van de Plattenburg, onderdeel van Stichting IJsselgraaf. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Schoolmeubilair Primair Onderwijs.
Vorherige Bekanntmachung599743-2021
Interne KennungT96718
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0000
543970-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Eerdere aankondiging: 599743-2021
Interne identificatiecode: T96718
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000