See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Postępowanie na usługę dystrybucji prowadzone w trybie z wolnej ręki dla Zaniemyskich Wodociągów Sp. z o.o. w Zaniemyślu”
Beschreibung: Zamawiający zaprasza wykonawcę do negocjacji w celu zawarcia umów dystrybucyjnych z terminem obowiązywania od dnia 01.01.2026 r. na czas nieoznaczony dla ppe opisanych w załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001