543994-2026 - Ergebnis
Polen – Büroreinigung – „Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych oraz terenów zewnętrznych w MzOR i BP”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Usługa sprzątania pomieszczeń biurowych oraz terenów zewnętrznych w MzOR i BP”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie utrzymania porządku i czystości 2 (dwóch) jednostkach Mazowieckiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Warszawie oraz w 37 Biurach Powiatowych na terenie województwa mazowieckiego oraz utrzymanie porządku terenów zewnętrznych ośmiu (8) z tych nieruchomości a) Część nr 1 – usługi w zakresie utrzymania porządku i czystości w 37 Biurach Powiatowych na terenie województwa mazowieckiego oraz utrzymanie porządku terenów zewnętrznych ośmiu (8) z tych nieruchomości, b) Części nr 2 - usługi w zakresie utrzymania porządku i czystości w 2 (dwóch) jednostkach Mazowieckiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Warszawie. Dokładny opis przedmiotu zamówienia (zestawienie objętych usługą powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych wraz ze wskazaniem lokalizacji placówek oraz zakres czynności i obowiązków w ramach wykonywanych usług sprzątania powierzchni wewnętrznej i zewnętrznej) zawarty jest w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ, a także załączniku nr 3 do SWZ. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung115244-2026
Interne KennungBOR07.2610.3.2025.DS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90914000 Parkplatzreinigung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - usługi w zakresie utrzymania porządku i czystości w 37 Biurach Powiatowych na terenie województwa mazowieckiego oraz utrzymanie porządku terenów zewnętrznych ośmiu (8) z tych nieruchomości.
Beschreibung4. Dokładny opis przedmiotu zamówienia (zestawienie objętych usługą powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych wraz ze wskazaniem lokalizacji placówek oraz zakres czynności i obowiązków w ramach wykonywanych usług sprzątania powierzchni wewnętrznej i zewnętrznej) zawarty jest w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ, a także załączniku nr 3 do SWZ. Integralną część opisu przedmiotu zamówienia stanowią projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennungczęść nr 1 - Biura Powiatowe