2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór banku na udzielenie i obsługę kredytu długoterminowego do wysokości 28 734 463,94 zł (słownie: dwadzieścia osiem milionów siedemset trzydzieści cztery tysiące czterysta sześćdziesiąt trzy złote 94/100)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Wybór banku na udzielenie i obsługę kredytu długoterminowego do 28 734 463,94 zł (słownie: dwadzieścia osiem milionów siedemset trzydzieści cztery tysiące czterysta sześćdziesiąt trzy złote 94/100) na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu Powiatu Tomaszowskiego oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań. Zamawiający zastrzega sobie prawo zaciągnięcia kredytu w kwocie mniejszej niż określona w niniejszym zamówieniu oraz do wcześniejszej spłaty kredytu, bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tego tytułu.
Interne Kennung: ZP.272.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: informacje dotyczące pełnej procedury zawarte są w SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001