See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van 13 zware heftuigen en 01 spreader 40Ft inclusief een meerjarige open overeenkomst voor technische assistentie.
Beschreibung: Dit dossier betreft de aankoop van 13 zware heftuigen en 01 spreader 40Ft inclusief een open overeenkomst voor technische assistentie gedurende 4 jaar en een punctuele huur.
Interne Kennung: 24LP101
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42410000 Hebezeuge und Fördermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MRMP-L/P-24LP101 - 1
Beschreibung: Dit dossier betreft de aankoop van 13 zware heftuigen, 01 spreader 40ft, een meerjarige open overeenkomst voor technische assistentie van 4 jaar en een punctuele huur
Interne Kennung: 1