See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Site van het voormalige gemeentehuis Oudergemlaan 113/117 - Ontwerp, bouw, financiering en verkoop van woningen - Overdracht met lasten
Beschreibung: Voorwerp: Site Oudergemlaan 113/117 – Constructie van een complex van woningen - Overdracht met lasten. De opdracht heeft betrekking op het ontwerp, de bouw, de financiering en verkkop van woningen. Het project omvat ook een zone voor voorziening van collectief belang die in Casco moet worden opgeleverd.
Interne Kennung: PPP0F9-4434/6013/JDC/AUD 115/20250623
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: JDC/AUD 115/20250623_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211341 Bau von Wohnungen, 45000000 Bauarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45211200 Bau von Heimen