See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 19 szt. lekkich samochodów zaopatrzeniowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 19 sztuk lekkich samochodów zaopatrzeniowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t. Komenda Wojewódzka PSP w Kielcach występuje w imieniu własnym oraz KW PSP wymienionych w ogłoszeniu na podstawie Porozumienia w sprawie wspólnego przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz wspólnego udzielenia zamówienia publicznego.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 19 Stück