See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst leveren en service winterdienstmaterieel
Beschreibung: Raamovereenkomst leveren en service winterdienstmaterieel
Interne Kennung: PPP0HZ-5897/6513/SLS/2026/018 - ID5897
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921000 Ausrüstung für die Instandhaltung von Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: kleine pekelstrooiers, service en onderdelen
Beschreibung: In het kader van de openbare dienstverlening is er nood aan winterdienstmaterieel en structureel onderhoud van de huidige en nog aan te kopen machines. Dit perceel voorziet in de levering van kleine pekelstrooiers voor op een voertuig met plateau of tractor met mogelijkheid tot bijhorende service en onderdelen.
Interne Kennung: SLS/2026/018_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144420 Salzstreufahrzeuge
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: grote (nat)zoutstrooiers, service en onderdelen
Beschreibung: In het kader van de openbare dienstverlening is er nood aan winterdienstmaterieel en structureel onderhoud van de huidige en nog aan te kopen machines. Dit perceel voorziet in de levering van grote (nat)zoutstrooiers voor op een vrachtwagen met mogelijkheid tot bijhorende service en onderdelen.
Interne Kennung: SLS/2026/018 - ID5897_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: service en onderdelen
Beschreibung: In het kader van de openbare dienstverlening is er nood aan winterdienstmaterieel. Dit perceel voorziet specifiek in het structureel onderhoud van het huidige en nog aan te kopen materieel en hun dragende voertuigen. Dit zowel op mechanisch, hydraulisch als elektrisch vlak.
Interne Kennung: SLS/2026/018 - ID5897_3
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34921000 Uitrusting voor wegenonderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: SLS/2026/018_1
Aanvullende classificatie (cpv): 34144420 Zoutstrooiers
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: SLS/2026/018 - ID5897_2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: SLS/2026/018 - ID5897_3
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50530000 Reparatie en onderhoud van machines