2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa urządzeń do przechowywania kopii zapasowych środowiska serwerowo-macierzowego apelacji rzeszowskiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa urządzeń do przechowywania kopii zapasowych środowiska serwerowo-macierzowego apelacji rzeszowskiej. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) zamówienie podstawowe: rozbudowa eksploatowanego DD9400 (ST:3DL6SZ3, SN:CRK00233905743), rozbudowa środowiska warstwy składowania danych o dodatkowe dwa deduplikatory. 2) zamówienie w ramach prawa opcji: realizacja przeniesienia fizycznej infrastruktury serwerowo-macierzowej do innej lokalizacji. Powyższego należy dokonać zgodnie z Załącznikiem Nr 1 oraz 1.1. do SWZ, który zawiera zestawienie parametrów technicznych i funkcjonalnych wraz ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia oraz zestawieniem asortymentowo-ilościowym.
Interne Kennung: OKAiZP.261.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. 2) Zamówienie w ramach prawa opcji obejmuje realizację przeniesienia fizycznej infrastruktury serwerowo-macierzowej do innej lokalizacji. 3) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości. 4) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie. 6) Zawiadomienie, o którym mowa w pkt. 5 niniejszego SWZ może zostać złożone Wykonawcy w terminie do dnia 21 listopada 2025 r. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji wynosi 30 dni od dnia otrzymania zawiadomienia przez Wykonawcę, jednak nie później niż do dnia 23 grudnia 2025 r. 7) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji określa Załącznik Nr 1 do SWZ. Strony ustalają, że ceny jednostkowe objęte opcją będą wynikały z formularza ofertowego oraz będą niezmienne w całym okresie realizacji umowy. 8) Zamawiający zastrzega, że wielkość zamówienia objętego prawem opcji jest wielkością maksymalną i nie będzie ulegała zmniejszeniu bądź zwiększeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego w trakcie trwania umowy.