See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elementów tras kolejek spągowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-21
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Rodzaj i ilości zadań szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik Nr 2 do SWZ. Ofertę wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Vorherige Bekanntmachung: 357098-2026
Interne Kennung: 702600456
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 702603238
Beschreibung: Zadanie nr 1,2,3,4,5,6,7,8 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ