544175-2026 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen im Steuerwesen – Fiscale dienstverlening
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFiscale dienstverlening
BeschreibungDe provincie Utrecht wil een raamovereenkomst met één opdrachtnemer sluiten voor de volgende onderdelen: • Fiscaal advies (op afroep) voor btw, bcf, loonheffingen, VpB en andere voorkomende Rijksbelastingen; • Ondersteuning bij het verder uitbouwen van het TCF, alsmede ondersteuning bij jaarlijkse monitoringsacitiveiten (op afroep), waaronder het inrichten, onderhouden, aanpassen en verbeteren van fiscale processen binnen de provincie Utrecht. Zie verder par. 2.5 van de Aanbestedingsleidraad. De waarde van de raamovereenkomst wordt geschat op een bedrag van tussen de € 600.000, en 750.000 exclusief btw voor de gehele overeenkomst inclusief verlengingen en opties. Op basis van een onzekerheidsfactor van 30% is de maximale waarde van de raamovereenkomst € 975.000, -.
Interne Kennung30261
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79220000 Dienstleistungen im Steuerwesen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenIn de aanbesteding wordt de volgende optie opgenomen: Bij uitval of langere afwezigheid van een fiscaal adviseur binnen het provinciale team, wenst de provincie Utrecht, op basis van een nadere overeenkomst, een beroep te kunnen doen op aanvullende inzet van de Opdrachtnemer, bijvoorbeeld door tijdelijk een vervangende medewerker ter beschikking te stellen. Op deze manier wenst de provincie Utrecht de continuïteit en kwaliteit van haar werkzaamheden te borgen.