544204-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Systemunterstützung – Podpora komunikační infrastruktury
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPodpora komunikační infrastruktury
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění prodloužení podpory, servisních služeb a licenčního pokrytí pro stávající infrastrukturu síťových prvků ČSÚ.
Interne Kennung033/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72590000 Computer-Fachdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje možnost na uplatnění vyhrazené změny závazku dle § 100 odst. 2 zákona na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky.