2. Verfahren
Verfahren
Titel: RD na dodávky motorové nafty
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody na zajištění dodávek motorové nafty tř. B,D,F.
Interne Kennung: N006/26/V00019406
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kupující si vyhrazuje právo v případě, že nastanou skutečnosti, které nemohly být předpokládány v okamžiku uzavření Rámcové dohody, a které budou mít vliv na dodání Předmětu koupě: - opravit zjevné chyby v textu Rámcové dohody – v případě, že nemají vliv na obsah a podstatu smluvního závazku, zejména pravopisné chyby a překlepy, nesprávné odkazy na ustanovení této Rámcové dohody nebo právní předpisy, formální nesrovnalosti v označení smluvních stran, dokumentů nebo příloh. - prodloužit dobu trvání Rámcové dohody o maximálně 24 měsíců – v případě že se změní energetická politika státu spočívající v prodloužení provozu hnědouhelných elektráren a provozovny Kupujícího, které měly být původně uzavřeny budou na základě této změny provozovány déle, než se původně plánovalo. Prodávající musí být o této změně informován minimálně 90 kalendářních dní před uplynutím původní doby trvání Rámcové dohody. Toto prodloužení může být provedeno pouze za podmínky, že nebude vyčerpán celkový finanční objem Rámcové dohody.