See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop en implementatie van servers en storage
Beschreibung: Via deze overheidsopdracht wil Digipolis een deel van de server en storage omgeving vernieuwen en de omgeving van de Politiezone Antwerpen uitbreiden en beheren.
Interne Kennung: DP-A-C00659
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DP-A-C00659 - 1
Beschreibung: In dit perceel vraagt AG Digipolis de vervanging - inclusief migratie, onderhoud en SLA - van het huidige virtueel platform
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: DP-A-C00659 - 2
Beschreibung: In dit perceel vraagt AG Digipolis Antwerpen een vervanging - inclusief migratie, onderhoud en SLA – van de huidige NAS oplossing .
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: DP-A-C00659 - 3
Beschreibung: In dit perceel vraagt AG Digipolis het onderhoud en mogelijke uitbreiding van de huidige omgeving van Politiezone Antwerpen (PZA).
Interne Kennung: 3