2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění běžných prohlídek mostů a propustků - Správy - Čechy
Beschreibung: Zajištění provedení běžných mostních prohlídek v souladu s ČSN 73 6221 a následného projednání s majetkovým správcem a zajištění provedení běžných prohlídek propustků v souladu s ČSN 73 6221 na dobu čtyř let. Zakázka je zadávána na základě povinnosti provádět pravidelné běžné mostní prohlídky a běžné prohlídky propustků. Tuto povinnost ukládá ČSN 73 6221. Předmětem plnění této zakázky jsou činnosti vyžadující minimálně osvědčení k provádění běžných prohlídek mostů.
Interne Kennung: 01PU-006198
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Hodnocení nabídek provede hodnotící komise pro každou část veřejné zakázky samostatně podle ekonomické výhodnosti nabídek na základě kritéria hodnocení nejvýhodnější poměr nabídkové ceny a kvality. Kritérium hodnocení nejvýhodnější poměr nabídkové ceny a kvality se bude hodnotit ve vztahu k následujícím jednotlivým kritériím hodnocení a vahám, které představují podíl jednotlivých kritérií hodnocení na celkovém hodnocení: Kritéria hodnocení Váha kritéria v celkovém hodnocení Nabídková cena v Kč bez DPH 80 % Počet provedených běžných mostních prohlídek 20 % Pro hodnocení nabídek v rámci jednotlivých dílčích hodnotících kritérií použije hodnotící komise bodovací stupnici v rozsahu 0 až 100. Každé nabídce bude v rámci jednotlivých kritérií hodnocení přidělena bodová hodnota, která odráží úspěšnost předmětné nabídky v rámci daného kritéria hodnocení. V případě kritéria hodnocení nabídková cena platí, že čím nižší nabídková cena, tím lepší bodové ohodnocení. V případě kritéria hodnocení „Počet provedených běžných mostních prohlídek“ platí, že čím větší počet, tím lepší bodové ohodnocení. Nejvýhodnější nabídce v rámci dílčího hodnotícího kritéria „Nabídková cena v Kč bez DPH“ (tj. nabídce obsahující nejnižší nabídkovou cenu), bude přiděleno 100 bodů. Ostatním nabídkám bude přidělena bodová hodnota stanovená násobkem čísla 100 a poměru hodnoty nejvýhodnější nabídky k nabídce hodnocené. 100 x [nabídková cena nejvýhodnější nabídky] [nabídková cena hodnocené nabídky] V rámci kritéria hodnocení „Počet provedených běžných mostních prohlídek“ budou hodnoceny zkušenosti osoby dodavatele zajišťující odbornou způsobilost v oboru běžných mostních prohlídek se zakázkami splňujícími požadavky zadavatele na technickou kvalifikaci osoby dodavatele dle čl. 4.3 bodu a) zadávací dokumentace, přičemž zadavatel upozorňuje, že hodnocené zakázky osoby dodavatele musejí splňovat veškeré požadavky zadavatele, osoba zajišťující odbornou způsobilost v oboru běžných mostních prohlídek se musela na těchto zakázkách podílet ve stejné pozici jako na této veřejné zakázce a nesmí být starší pěti let před zahájením zadávacího řízení. Hodnocení podle tohoto dílčího kritéria bude provedeno na základě příslušných údajů doplněných do Čestného prohlášení o odborném personálu (formulář 2.2.1., bod 4b.), který bude součástí nabídky dodavatele (pro vyloučení všech pochybností Zadavatel uvádí, že prohlídky uvedené ve formuláři 2.2.1 bod 4a). pro účely prokázání kvalifikace je nutné uvést i v bodě 4b) pro účely hodnocení). Každé nabídce bude přidělen počet bodů v závislosti na předložených zkušenostech osoby dodavatele se zakázkami splňujícími požadavky zadavatele nad rámec požadavků zadavatele na kvalifikaci osoby dodavatele dle čl. 4.3 bodu a) zadávací dokumentace, a to následujícím způsobem: Předmětem hodnocení v tomto kritériu bude rozdíl mezi minimálním a pro hodnocení určeným maximálním požadavkem zadavatele na počet provedených běžných mostních prohlídek na alespoň dvoupruhové pozemní komunikaci a jejich zápisu do BMS nebo CEV nebo jiné zahraniční evidence související s prohlídkami mostů na pozemních komunikacích, a to: - délka přemostění mostů nad 90 m – zadavatel požaduje provedení minimálně 5 prohlídek a maximální počet pro hodnocení činí 40. Každé nabídce v rámci tohoto dílčího kritéria hodnocení bude přidělena bodová hodnota stanovená násobkem čísla 100 a poměru (i) počtu běžných mostních prohlídek, o který je účastníkem prokázaný počet vyšší než stanovený minimální počet (5) v dané kategorii a (ii) čísla 35 (tj. rozdílu mezi maximálním (40) a minimálním (5) počtem prohlídek). Pokud počet účastníkem prokázaných prohlídek bude činit 5, obdrží nabídka účastníka v rámci příslušného kritéria v kategorii hodnocení 0 bodů. Pokud bude činit 40 a více v příslušné kategorii, obdrží nabídka účastníka v rámci kategorie příslušného kritéria hodnocení 100 bodů. 100 x [počet prohlídek, o který je v nabídce prokázáno více než činí minimální požadavek, max však 35] 35 [tj. rozdíl mezi minimálním (5) a maximálním počtem provedených prohlídek (40)] Bodové hodnoty nabídek v každém kritériu hodnocení budou násobeny jejich příslušnými vahami dle shora uvedené tabulky. Následným součtem těchto hodnot bude zjištěna bodová hodnota představující celkové hodnocení nabídky. Na tomto základě bude stanoveno pořadí nabídek, přičemž jako nejvýhodnější nabídka bude vybrána nabídka s nejvyšším počtem přidělených bodů v součtu za obě hodnotící kritéria. Pokud dvě či více nabídek dosáhnou stejné bodové hodnoty představující celkové hodnocení nabídky, pak nejvhodnější nabídkou bude ta, která obsahuje nejnižší nabídkovou cenu. Zadavatel vyzve k uzavření Rámcové dohody účastníky zadávacího řízení, kteří se na základě provedeného hodnocení umístili na 1. až 6. místě a zároveň splnili podmínky účasti v zadávacím řízení pro každou dílčí část
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631450 Kontrolle von Brücken
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku z Rámcové dohody, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem. Zadavatel je oprávněn zvýšit nebo snížit finanční rozsah odebraných služeb dle přílohy č. 2 Rámcové dohody o 20 % za níže uvedených okolností: neočekávané navýšení počtu mostů ve správě ŘSD (a tím i počtu prohlídek) během trvání doby rámcové dohody. Zadavatel je oprávněn prodloužit trvání Rámcové dohody dle přílohy č. 1 za níže uvedených okolností: neočekávané navýšení počtu mostů ve správě ŘSD (a tím i počtu prohlídek) během trvání doby rámcové dohody a vázanost prodloužení rámcové dohody na splnění cíle, kterým je u nově převzatých mostních objektů zajištění provedení běžných prohlídek dle ČSN 73 6221. Množství služeb v takto vyhrazené změně se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle ZZVZ. Zadavatel si vyhrazuje právo navyšovat jednotkové ceny sjednané v příloze č. 2 Rámcové dohody vybranými dodavateli na základě zadávacího řízení této veřejné zakázky, a to za podmínek a způsobem stanoveným Rámcovou dohodou (inflační doložka). Tato vyhrazená změna závazku se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle § 222 ZZVZ. Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu trvání Rámcové dohody uzavřené s jedním dodavatelem, pokud budou naplněny podmínky pro předčasné ukončení Rámcové dohody ze strany dodavatele nebo pro předčasné ukončení Rámcové dohody ze strany zadavatele z důvodu porušení povinností dodavatele Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje právo uzavřít Rámcovou dohodu s dodavatelem, jehož nabídka se umístí jako další v pořadí v rámci tohoto zadávacího řízení, a to s cenou stanovenou v souladu s nabídkou takového dodavatele. Takto uzavřená nová Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu trvání stejnou, jaká by zbývala ke dni jejího uzavření z Rámcové dohody s původním dodavatelem za situace, kdy by tato původní Rámcová dohoda nebyla ukončena. Obdobně to platí pro finanční limit čerpání nové Rámcové dohody, který se odvíjí od míry vyčerpání původní Rámcové dohody. Uvedená výhrada se týká pouze nahrazení dodavatele v Rámcové dohodě a nemá vliv na již uzavřené dílčí smlouvy s původním dodavatelem. Tento postup zadavatel může uplatnit i opakovaně. Dodavatel je oprávněn zajišťovat plnění předmětu veřejné zakázky prostřednictvím poddodavatele/ů, avšak zadavatel v souladu s § 105 odst. 2 ZZVZ požaduje, aby dodavatel (případně společně dodavatelé, kteří podali nabídku v rámci společné účasti) realizoval minimálně následující významné činnosti při plnění veřejné zakázky vlastními kapacitami, tj. nikoliv prostřednictvím poddodavatelů: - samotná prohlídka objektu, zápis do CEV, projednání závad. Výše uvedenému je nutno přizpůsobit prokazování kvalifikace dle čl. 4.4.3 bod (a) této zadávací dokumentace (pokud zakázky obsahovaly činnost, na kterou se vztahuje zákaz poddodávky, je ve vztahu k této vymezené činnosti nutno přizpůsobit prokazování kvalifikace dle čl. 4.4.3 bod (a) této zadávací dokumentace, tj. tuto činnost musel provést dodavatel samostatně, nikoli prostřednictvím poddodavatelů). Dále dle Zadávací dokumentace.