2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania do komunikacji audio-wideo
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania do komunikacji audio-wideo. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZPRZ.270.145.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001