2. Verfahren
Verfahren
Titel: Liquid Handlers
Beschreibung: De aanbestedende dienst heeft een transparant proces doorlopen waarbij onder meer marktconsultatie (TN 600548), literatuuronderzoek en raadpleging van experts hebben plaatsgevonden. Hieruit is gebleken dat slechts één oplossing voldoet aan de technische en functionele eisen. 3
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Liquid Handlers
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1