2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Samborowicach.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego, średniego samochodu specjalnego pożarniczego, ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Samborowicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w minimalnych wymaganiach techniczno-użytkowych dla średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP, stanowiących załącznik nr 1 do SWZ i będących integralną częścią niniejszej SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zastosowanie skróconego terminu składania ofert wynika z pilnej potrzeby udzielenia zamówienia, spowodowanej okolicznościami niezależnymi od Zamawiającego. Zadanie współfinansowane jest ze środków zewnętrznych, które muszą zostać wydatkowane i rozliczone w określonym terminie. Przedmiotem zamówienia jest specjalistyczny samochód pożarniczy wykonywany na indywidualne zamówienie, którego produkcja i certyfikacja są czasochłonne. Zastosowanie standardowego terminu składania ofert ograniczyłoby czas realizacji zamówienia, co mogłoby skutkować niewykonaniem umowy oraz utratą dofinansowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego, średniego samochodu specjalnego pożarniczego, ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Samborowicach.