See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het ontwerp van een concept en de uitvoering van kerstverlichting en -decoratie op het grondgebied Oostende (met uitzondering van de binnenstad) voor de winterseizoenen 2026-2027, 2027-2028, 2028-2029, 2029-2030, 2030-2031 en 2031-2032
Beschreibung: Stad Oostende hecht veel belang aan een warme en sfeervolle kerst- en eindejaarsperiode. De kerstverlichting speelt daarbij een essentiële rol. De stad wil in de komende jaren opnieuw sterk inzetten op een kwalitatieve en aantrekkelijke feestverlichting. Deze opdracht omvat het ontwikkelen van een totaalconcept voor kerstverlichting en -decoratie voor het grondgebied van Stad Oostende (met uitzondering van de binnenstad), evenals de volledige uitvoering ervan (met uitzondering van de binnenstad). Dit houdt onder meer in: de plaatsing en ophanging, de controle tijdens de gebruiksperiode, het onderhoud en de nodige herstellingen, en de verwijdering na afloop van de feestperiode. Deze opdracht omvat kerstverlichting en -decoratie voor de wijken, niet voor de binnenstad. De afbakening tussen de twee zones werd op kaart aangeduid en maakt deel uit van het bestek (zie hoofdstuk VIII. Kaarten -Geografische afbakening van de opdracht). De kerstverlichting en -decoratie in de binnenstad vormen een aparte opdracht, waarbij er extra aandacht zal zijn voor het toeristisch potentieel van deze zone. Om de opdrachtdocumenten te kunnen downloaden wordt u gevraagd een e-mailadres op te geven. Alle eventuele communicatie tijdens de plaatsingsprocedure zal via dit e-mailadres verlopen, zoals eventuele vragen en antwoorden, ontbrekende pagina’s of documenten. Het is in uw belang dat u de opdrachtdocumenten via de link vermeld in het publicatiebericht downloadt en een geldig e-mailadres opgeeft.
Interne Kennung: PPP03T-8553/6460/4200.D.010
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 4200.D.010_1