2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění 2026
Beschreibung: 1. Pojištění majetku 2. Pojištění profesní a obecné odpovědnosti na období 2026-2028 3. Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a havarijní pojištění na období 2026-2028 4. Cestovní pojištění 5. Pojištění odpovědnosti členů vedení společnosti 6. Pojištění kybernetických rizik
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516500 Berufshaftplichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Část 6 - Pojištění kybernetických rizik
Beschreibung: Pojištění kybernetických rizik
Interne Kennung: VZ1549
Los: LOT-0005
Titel: Část 5 - Pojištění odpovědnosti členů vedení společnosti
Beschreibung: Pojištění odpovědnosti členů vedení společnosti
Interne Kennung: VZ1548
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 - Cestovní pojištění
Beschreibung: Cestovní pojištění
Interne Kennung: VZ1547
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, a to na poskytnutí nových nebo obdobných služeb jako je předmět této veřejné zakázky, tj. zejména: a) Poskytnutí dalších (nových) služeb v oblasti pojištění (pojistných produktů) ve vztahu k majetku zadavatele nebo jeho odpovědnosti, b) Rozšíření pojištění odpovědnosti zadavatele, c) Pojištění nově pořízeného majetku zadavatele odpovídajícího z hlediska své povahy předmětu pojištění dle této zadávací dokumentace, d) Zvýšení limitu pojistných částek, e) Obnovu volné kapacity limitu (nebo sublimitu) pojistného plnění. V případě, že dojde v průběhu pojistné doby k vyčerpání nebo výraznému snížení volné kapacity limitu (nebo sublimitu) pojistného plnění, je zadavatel oprávněn řešit obnovu volné kapacity původního plnění za dodatečné pojistné odpovídající době do konce pojistného období a výši obnovované volné kapacity K případnému využití vyhrazené změny závazku dle §100 odst. 3 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje dobu 36 měsíců ode dne uzavření smlouvy (smluv) na plnění veřejné zakázky, tj. zadavatel si vyhrazuje právo v této době zahájit příslušné jednací řízení bez uveřejnění na nové služby, které jsou předmětem vyhrazené změny závazku dle ustanovení § 100 odst. 3 ZZVZ. V uvedené lhůtě tuto vyhrazenou změnu závazku ze smlouvy zadavatel využije buď najednou v plném rozsahu, nebo postupně vždy v dílčím rozsahu až do úplného vyčerpání
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 - Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a havarijní pojištění na období 2026-2028
Beschreibung: Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a havarijní pojištění na období 2026-2028
Interne Kennung: VZ1546
Haupteinstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Pojištění majetku
Beschreibung: Pojištění majetku
Interne Kennung: VZ1544
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Pojištění profesní a obecné odpovědnosti na období 2026-2028
Beschreibung: Pojištění profesní a obecné odpovědnosti na období 2026-2028
Interne Kennung: VZ1545
Haupteinstufung (cpv): 66516500 Berufshaftplichtversicherungen