544310-2026 - Wettbewerb
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – Dostawa analizatora wielkości i potencjału zeta cząstek wraz z wyposażeniem na potrzeby Wydziału Chemii Uniwersytetu w Białymstoku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa analizatora wielkości i potencjału zeta cząstek wraz z wyposażeniem na potrzeby Wydziału Chemii Uniwersytetu w Białymstoku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i instalacja analizatora wielkości i potencjału zeta cząstek wraz z wyposażeniem zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku nr 2 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
LosLOT-0001