544314-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Planungsleistungen im Bauwesen – Uherskohradišťská nemocnice a.s. – Rekonstrukce objektu č. 11 – zpracování projektové dokumentace, výkon inženýrské činnosti a autorského dozoru
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUherskohradišťská nemocnice a.s. – Rekonstrukce objektu č. 11 – zpracování projektové dokumentace, výkon inženýrské činnosti a autorského dozoru
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je rekonstrukce a úprava objektu původní interny pro jiné zdravotnické provozy. Vzhledem k současnému špatnému stavu vnitřních instalací a potřebám dispozičních úprav je nezbytná celková rekonstrukce budovy č. 11. Tento záměr vychází z koncepce rozvoje areálu Uherskohradišťské nemocnice, a.s. (maximální možná míra centralizace lékařských provozů). V rámci akce budou provedeny stavební úpravy budovy tak, aby provoz vyhovoval potřebám nemocnice, současným zdravotnickým standardům a požárně bezpečnostním předpisům. Předmět veřejné zakázky zahrnuje zejména: zhotovení projektové dokumentace stávajícího stavu s využitím metody 3D skenování exteriéru a interiéru zhotovení projektové dokumentace pro vydání povolení stavby výkon inženýrské činnosti za účelem vydání povolení pro realizaci stavby zhotovení projektové dokumentace pro provádění stavby autorský dozor projektanta zhotovení projektové dokumentace skutečného provedení realizované stavby Při realizaci předmětu zakázky je zadavatelem vyžadováno projektování v BIM (BIM model). Podrobnosti rozsahu projektování v BIM stanoví návrh smlouvy o dílo (obchodní podmínky). Požadavky na rozsah předmětu plnění jsou podrobně a závazně specifikovány v příloze zadávací dokumentace č. 2 – návrh smlouvy o dílo (obchodní podmínky).
Interne KennungVZ/2020/6/140/02
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001