544332-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Achiziție servicii de marketing, branding și promovare pentru lansarea pe piață a platformei de mobilitate urbană RINO (ride-hailing / shared mobility) și a aplicațiilor mobile aferente
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziție servicii de marketing, branding și promovare pentru lansarea pe piață a platformei de mobilitate urbană RINO (ride-hailing / shared mobility) și a aplicațiilor mobile aferente
Beschreibung: Obiectul Contractului îl reprezintă achiziția de servicii de marketing și branding pentru pregătirea lansării pe piață (etapa de pre-execuție / pre-lansare) a platformei de mobilitate urbană RINO și a aplicațiilor mobile aferente, respectiv: crearea identității de brand și a manualului de identitate, elaborarea planului de marketing și a strategiilor de promovare, producția integrală a materialelor publicitare și a instrumentelor de comunicare în stadiu ready-to-launch, precum și raportarea producției printr-un inventar cantitativ complet al materialelor realizate.
Interne Kennung: 2/40417091/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Interne Kennung: 1