2. Verfahren
Verfahren
Titel: Parkeerautomaten
Beschreibung: Het verbeteren van het parkeergemak in Franeker door plaatsing van nieuwe, duurzame, energiezuinige en toekomstbestendige parkeerautomaten met onder andere de functionaliteit van parkeren op kenteken. circa 20 parkeermeters
Interne Kennung: 2026-059
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38730000 Parkuhren
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging.