See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Leo Kanner - Laptops P.C. Hooftcollege en School zonder Muren
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van 36 laptops ten behoeve van Leo Kanner PC Hooftcollege en 3 laptops voor Leo Kanner School zonder Muren. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Laptops.
Vorherige Bekanntmachung: 453465-2021
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000