544358-2026 - Ergebnis
Rumänien – Aushubmaschinen – Achizitie utilaje si ehipamente fara montaj in cadrul proiectului: „REALIZARE SISTEM INTEGRAT DE COLECTARE ŞI VALORIFICARE A GUNOIULUI DE GRAJD ÎN COMUNA CEPARI, JUDEȚUL ARGEŞ”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie utilaje si ehipamente fara montaj in cadrul proiectului: „REALIZARE SISTEM INTEGRAT DE COLECTARE ŞI VALORIFICARE A GUNOIULUI DE GRAJD ÎN COMUNA CEPARI, JUDEȚUL ARGEŞ”
Beschreibung: Achizitie utilaje si ehipamente fara montaj in cadrul proiectului: „REALIZARE SISTEM INTEGRAT DE COLECTARE ŞI VALORIFICARE A GUNOIULUI DE GRAJD ÎN COMUNA CEPARI, JUDEȚUL ARGEŞ” Valoarea estimata a contractului este de 970.214,70 lei fără TVA Durata contract : 2 luni Valoarea estimată a contractului ce urmează a fi atribuit nu va cuprinde suma aferentă cheltuielilor diverse și neprevăzute precizată în bugetul proiectului (devizul general), acestea putând fi accesate, după caz, în funcție de necesități, prin modificarea contractului în condițiile prevăzute la art.221 din Legea nr.98/2016 privind achizițiile publice. Atentie: Autoritatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet la toate solicitarile de clarificari conf. obligatiei prevazute art.161 din Legea 98/2016 modificat prin O.U.G. nr.45/2018 cu 10 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 16 zile.
Interne Kennung: 4122043_2026_2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43262000 Aushubmaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Contract: Achizitie utilaje si ehipamente fara montaj in cadrul proiectului: „REALIZARE SISTEM INTEGRAT DE COLECTARE ŞI VALORIFICARE A GUNOIULUI DE GRAJD ÎN COMUNA CEPARI, JUDEȚUL ARGEŞ” Valoarea estimata a contractului este de 970.214,70 lei fără TVA Buldoexacavator buc 1 Tractor buc 1 Incarcator frontal buc 1 Remorca buc 1 Remorca de imprastiat gunoi de grajd buc 1 Cisterna vidanja buc 1
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen, 16700000 Traktoren