544401-2026 - Ergebnis
Ungarn – Tierfuttermittel – Takarmány szolgálati lovak részére
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Takarmány szolgálati lovak részére
Beschreibung: Ajánlatkérő "Takarmány szolgálati lovak részére" tárgyban közbeszerzési eljárást folytat az alábbiak szerint: 1. Rész: Réti széna, alomszalma (búza) 2. Rész: Takarmányrépa és búzakorpa. Ajánlatkérő adásvételi keretszerződést kíván kötni, a szerződés mindkét fél általi aláírásától számított 24 hónapig terjedő időszakban, de legfeljebb a rendelkezésre álló: 1. rész: 102 722 900 Ft keretösszeg kimerüléséig 2. rész: 12 607 875 Ft keretösszeg kimerüléséig Ajánlatkérő a keretösszeg 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A kereskedelmi ártáblázatban megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, az ajánlatok összehasonlíthatósága érdekében kerültek feltüntetésre. Az elszámolás (számlázás) a szerződés hatálya alatt ténylegesen megrendelt áru alapján történik a szerződésben foglaltak szerint, a nyertes ajánlattevő által megadott egységárak alapján, a megadott keretösszeg erejéig. Az eljárás tárgyát képező áru részletes ismertetését a műszaki leírás részenként tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 199267-2026
Interne Kennung: EKR000289582026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15700000 Tierfuttermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Réti széna, alomszalma (búza)
Beschreibung: A közbeszerzés mennyisége: 1. rész: - réti széna tervezett mennyiség 24 hónapra: 489 300 kg - alomszalma (búza) tervezett mennyiség 24 hónapra: 620 550 kg. A beszerzendő árura vonatkozó pontos műszaki követelményeket a kiadott műszaki leírás tartalmazza. A szállításra kerülő terméknek meg kell felelnie a Magyar Takarmánykódex kötelező előírásáról szóló 44/2003 (IV.26.) FVM rendelet, valamint a takarmányok előállításának, forgalomba hozatalának és felhasználásának egyes szabályairól szóló 65/2012. (VII.4.) VM rendelet előírásainak. Az ajánlati árnak az általános forgalmi adón kívül valamennyi, a szerződésszerű teljesítéssel kapcsolatban felmerülő adót, illetéket, vámot és egyéb költséget (szállítási költség stb.) tartalmaznia kell, ezen felül további járulékos költségeket nyertes ajánlattevő nem számíthat fel. Az ajánlatban szereplő árnak fix árnak kell lennie, vagyis Ajánlattevő semmilyen formában és semmilyen hivatkozással sem tehet változó árat tartalmazó ajánlatot. A kereskedelmi ártáblázatban megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, az ajánlatok összehasonlíthatósága érdekében kerültek feltüntetésre. Az elszámolás (számlázás) a szerződés hatálya alatt ténylegesen megrendelt mennyiségek alapján történik a szerződésben foglaltak szerint, a nyertes ajánlattevő által megadott egységárak alapján, a megadott keretösszeg erejéig. A szerződés annak hatálybalépésétől 24 hónapig terjedő időtartamra, vagy a nettó 102.722.900.-Ft keretösszeg eléréséig tart. Ajánlatkérő a keretösszeg 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Interne Kennung: EKR000289582026/1
Los: LOT-0002
Titel: Takarmányrépa és búzakorpa
Beschreibung: A közbeszerzés mennyisége: 2. rész: -takarmányrépa tervezett mennyiség 24 hónapra: 38 500 kg. -búzakorpa tervezett mennyiség 24 hónapra: 20 125 kg. A beszerzendő árura vonatkozó pontos műszaki követelményeket a kiadott műszaki leírás tartalmazza. A szállításra kerülő terméknek meg kell felelnie a Magyar Takarmánykódex kötelező előírásáról szóló 44/2003 (IV.26.) FVM rendelet, valamint a takarmányok előállításának, forgalomba hozatalának és felhasználásának egyes szabályairól szóló 65/2012. (VII.4.) VM rendelet előírásainak. Az ajánlati árnak az általános forgalmi adón kívül valamennyi, a szerződésszerű teljesítéssel kapcsolatban felmerülő adót, illetéket, vámot és egyéb költséget (szállítási költség stb.) tartalmaznia kell, ezen felül további járulékos költségeket nyertes ajánlattevő nem számíthat fel. Az ajánlatban szereplő árnak fix árnak kell lennie, vagyis Ajánlattevő semmilyen formában és semmilyen hivatkozással sem tehet változó árat tartalmazó ajánlatot. A kereskedelmi ártáblázatban megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, az ajánlatok összehasonlíthatósága érdekében kerültek feltüntetésre. Az elszámolás (számlázás) a szerződés hatálya alatt ténylegesen megrendelt mennyiségek alapján történik a szerződésben foglaltak szerint, a nyertes ajánlattevő által megadott egységárak alapján, a megadott keretösszeg erejéig. A szerződés annak hatálybalépésétől 24 hónapig terjedő időtartamra, vagy a nettó 12 607 875 Ft keretösszeg eléréséig tart. Ajánlatkérő a keretösszeg 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Interne Kennung: EKR000289582026/2