See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Łodzi oraz podległych jednostek usług w zakresie niszczenia (unieszkodliwiania) towarów i odbioru odpadów
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Łodzi oraz podległych jednostek usług w zakresie niszczenia (unieszkodliwiania) towarów i odbioru odpadów. 2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 5 części, zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, z czego: 1)części 1-3 dotyczą usługi w zakresie niszczenia (unieszkodliwienia) towarów, 2)części 4-5 dotyczą usługi w zakresie odbioru odpadów. 3.Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na każdą z 5 części zamówienia, zgodnie z podziałem wskazanym w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4.Zamawiający dopuszcza realizację zamówienia przy pomocy podwykonawców. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 1)Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, 2)Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz ofertowy, 3)Załącznik nr 5 do SWZ – Projekt umowy dla cz. 1-3 zamówienia, 4)Załącznik nr 6 do SWZ – Projekt umowy dla cz. 2 zamówienia, 5)Załącznik nr 7 do SWZ – Projekt umowy dla cz. 4-5 zamówienia.
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.38.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513300 Verbrennung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Łodzi oraz podległych jednostek usług w zakresie niszczenia (unieszkodliwiania) towarów.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Łodzi oraz podległych jednostek usług w zakresie niszczenia (unieszkodliwiania) towarów, wymienionych w pkt 2, a)które stały się własnością Skarbu Państwa na podstawie: •zrzeczenia się na rzecz Skarbu Państwa, w przypadkach przewidzianych w przepisach prawa, •prawomocnych orzeczeń sądowych, •przepisów o likwidacji niepodjętych depozytów, b)które nie stanowią własności Skarbu Państwa, podlegających likwidacji na podstawie prawomocnych orzeczeń sądowych oraz na podstawie art. 232a Kpk; c)zajętych przez organy Krajowej Administracji Skarbowej; d)które stanowią własność Skarbu Państwa i zostały zakwalifikowane do likwidacji. 2. Cz. 1 zamówienia obejmuje niszczenie (unieszkodliwiania) następujących towarów: 1) wyroby tytoniowe - takie jak: papierosy, cygara, tytoń, machorka, wyroby nowatorskie, CBD, płyny do papierosów, saszetki nikotynowe, melasa tytoniowa itp., 2) filtry do papierosów, w ilości wskazanej w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ).
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.38.2025 - cz. 1 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513300 Verbrennung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, w ramach realizacji umowy, zgodnie z art. 441 ustawy Pzp, zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji: 1) opcja będzie polegać będzie na zwiększeniu zamówienia podstawowego do 50% wartości zamówienia podstawowego określonego w umowie, po cenie jednostkowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w Załączniku nr 2 do umowy – Formularz ofertowy; 2) skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy; 3) uruchomienie opcji może nastąpić w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego oraz po wyczerpaniu przewidzianych w umowie ilości towarów przeznaczonych do niszczenia (unieszkodliwiania), objętych zamówieniem podstawowym, 4) uruchomienie opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego w terminie obowiązywania umowy, oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z opcji w określonym przez niego zakresie, 5) Wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji zamówienia w zakresie poszerzonym, jeżeli Zamawiający nie skorzysta z opcji w toku realizacji umowy, przy czym nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie wymaga podania przyczyny.
Los: LOT-0002
Titel: Wykonywanie na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Łodzi oraz podległych jednostek usług w zakresie niszczenia (unieszkodliwiania) towarów .
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Łodzi oraz podległych jednostek usług w zakresie niszczenia (unieszkodliwiania) wyrobów alkoholowych - różnego rodzaju w opakowaniach zbiorczych i jednostkowych z plastiku i szkła, w ilości wskazanej w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ): a)które stały się własnością Skarbu Państwa na podstawie: •zrzeczenia się na rzecz Skarbu Państwa, w przypadkach przewidzianych w przepisach prawa, •prawomocnych orzeczeń sądowych, •przepisów o likwidacji niepodjętych depozytów, b)które nie stanowią własności Skarbu Państwa, podlegających likwidacji na podstawie prawomocnych orzeczeń sądowych oraz na podstawie art. 232a Kpk; c)zajętych przez organy Krajowej Administracji Skarbowej; d)które stanowią własność Skarbu Państwa i zostały zakwalifikowane do likwidacji.
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.38.2025 - cz. 2 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513300 Verbrennung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Los: LOT-0003
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Łodzi oraz podległych jednostek usług w zakresie niszczenia (unieszkodliwiania) towarów, wymienionych Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ): a)które stały się własnością Skarbu Państwa na podstawie: •zrzeczenia się na rzecz Skarbu Państwa, w przypadkach przewidzianych w przepisach prawa, •prawomocnych orzeczeń sądowych, •przepisów o likwidacji niepodjętych depozytów, b)które nie stanowią własności Skarbu Państwa, podlegających likwidacji na podstawie prawomocnych orzeczeń sądowych oraz na podstawie art. 232a Kpk; c)zajętych przez organy Krajowej Administracji Skarbowej; d)które stanowią własność Skarbu Państwa i zostały zakwalifikowane do likwidacji. 2. Cz. 3 zamówienia obejmuje niszczenie (unieszkodliwiania) towarów wymienionych w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ).
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.38.2025 - cz. 3 zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: Wykonywanie usług w zakresie odbioru odpadów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług w zakresie odbioru odpadów wymienionych w pkt 2 stanowiących zbędne lub zużyte składniki mienia Zamawiającego, z jednostek Zamawiającego wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 2. Cz. 4 zamówienia obejmuje odbiór następujących odpadów: 1)tonery, materiały eksploatacyjne do drukarek - różnego rodzaju, 2)elektroodpady - żarówki, świetlówki, baterie itp., w ilości wskazanej w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.38.2025 - cz. 4 zamówienia
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, w ramach realizacji umowy, zgodnie z art. 441 ustawy Pzp, zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji: 1)opcja będzie polegać będzie na zwiększeniu zamówienia podstawowego do 50% wartości zamówienia podstawowego określonego w umowie, po cenie jednostkowej brutto wskazanej przez Wykonawcę w Załączniku nr 2 do umowy – Formularz ofertowy; 2)skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy; 3)uruchomienie opcji może nastąpić w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego oraz po wyczerpaniu przewidzianych w umowie ilości odpadów, objętych zamówieniem podstawowym, 4)uruchomienie opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego w terminie obowiązywania umowy, oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z opcji w określonym przez niego zakresie, 5)Wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji zamówienia w zakresie poszerzonym, jeżeli Zamawiający nie skorzysta z opcji w toku realizacji umowy, przy czym nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie wymaga podania przyczyny.
Los: LOT-0005
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług w zakresie odbioru odpadów wymienionych w pkt 2 stanowiących zbędne lub zużyte składniki mienia Zamawiającego, z jednostek Zamawiającego wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 2. Cz. 5 zamówienia obejmuje odbiór następujących odpadów: 1)wykładziny podłogowe, 2)wyroby szklane, 3)meble oraz drzwi wewnętrzne pokojowe, w ilości wskazanej w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 1001-ILZ.260.38.2025 - cz. 5 zamówienia