544424-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – DOSTAWA OPATRUNKÓW I OBŁOŻEŃ DO SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W SIEMIATYCZACH
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA OPATRUNKÓW I OBŁOŻEŃ DO SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W SIEMIATYCZACH
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków i obłożeń wraz z wyładunkiem/rozładunkiem do magazynu (Apteka Szpitala), zwanych w dalszej części SWZ: towarem, dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siemiatyczach, zwanym dalej Zamawiającym, w ilości i asortymencie i o parametrach określonych w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo ilościowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zestawienie wymaganych parametrów granicznych objętych dostawą wymienionych w ust. 1 zawierają formularz asortymentowo ilościowy wraz z opisem, stanowi załączniki nr 2 do SWZ w szczegółowo opisanych częściach pakietach od 1 do 23 stanowiącym integralną część oferty, a następnie integralną część umowy dostawy. Wymienione w przedmiocie zamówienia dane (parametry) oraz wszelkie wskazania dotyczące urządzenia (części składowe ) należy rozumieć jako określenie parametrów technicznych lub standardów jakościowych. 3. Ilość towaru określona w SWZ, przewidziana do nabycia w okresie obowiązywania umowy, została określona w sposób szacunkowy. Ilość towaru nabyta przez Zamawiającego w okresie obowiązywania Umowy może być mniejsza i z tego tytułu nie przysługują Wykonawcy względem Zamawiającego żadne roszczenia, o ile Zamawiający nabędzie towary o wartości nie niższej niż 60% łącznej wartość netto Umowy określonej w § 4 ust. 1. (wzór umowy) W przypadku określonym w zdaniu poprzednim, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie wyłącznie za rzeczywiście należycie zrealizowane dostawy zgodne z Umową. 4. W przypadku stwierdzenia braków w załączniku nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo ilościowy) m.in. nazwa handlowa produktu, nr katalogowy, kod EAN załącznik nie będzie podlegał uzupełnieniu na podstawie art. 223 ust.1 i oferta będzie podlegać odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5) ustawy Pzp. – jeżeli podanie takowych informacji jest wymagane w załączniku. 5. Zamawiający, w zależności od aktualnych potrzeb oraz w granicach wartości Umowy, zastrzega sobie prawo do zmian ilości zamawianego towaru w poszczególnych pozycjach asortymentowych. 6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym - załącznik nr 3 do SWZ . Zamawiający zastrzega sobie prawo odpowiedniej modyfikacji projektowanych postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w przypadku, gdy jednemu wykonawcy udzielone zostanie zamówienie publiczne na więcej niż jedno zadanie niniejszego postępowania. 7. Okres ważności dostarczonych Towarów nie może być krótszy, niż 12 miesiące od dnia odbioru dostawy Towarów, dostawy produktów z krótszym terminem ważności mogą być dopuszczone w wyjątkowych sytuacjach, każdorazowo zgodę na nie musi wyrazić upoważniony przedstawiciel Zamawiającego 8. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na jeden lub więcej część. 9. Minimalny termin płatności jaki może zostać zaoferowany, został wskazany rozdziale XXII SWZ. 10. Wykonawca składając ofertę, proponuje termin płatności podając go w formularzu ofertowym. 11. Ustalenia i decyzje dotyczące wykonywania zamówienia uzgadniane, będą przez Zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy. 12. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia. 13. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia w zakresie przedmiotu zamówienia. 14. Zamawiający wymaga, aby produkty oferowane w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, w zakresie składanej oferty, spełniały określone normy, posiadały aktualne karty charakterystyki oraz aktualne wpisy do Rejestru Środków chemicznych i Materiałów Medycznych dopuszczające do obrotu i używania na terytorium RP, o których mowa w ustawie z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne (tj. Dz. U. Dz.U.2025.poz.750 tj.) – jeżeli dotyczy 15. W przypadku zaprzestania stosowania niektórych produktów objętych umową w jednostkach organizacyjnych Szpitala, Zamawiający zastrzega sobie możliwość odstąpienia od zamówienia wycofanych produktów objętych umową.
Vorherige Bekanntmachung438259-2026
Interne KennungSP ZOZ ZP/10/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera złącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungZałacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 3
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7
Interne KennungZałacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 7
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8
Interne KennungZałacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 8
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9
Interne KennungZałacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 9
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11
Interne KennungZałacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 11
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12
Interne KennungZałacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 12
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14
Interne KennungZałacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 14
LosLOT-0018
TitelPakiet nr 18
Interne KennungZałacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 18
LosLOT-0020
TitelPakiet nr 20
Interne KennungZałacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 20
LosLOT-0021
TitelPakiet nr 21
Interne KennungZałacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 21
LosLOT-0022
TitelPakiet nr 22
Interne KennungZałacznik nr 2 do SWZ Pakiet nr 22