544455-2025 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – V 00726 – eGovernment města Poděbrady - nové vyhlášení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelV 00726 – eGovernment města Poděbrady - nové vyhlášení
BeschreibungZadavatel si vyhrazuje právo rozdělit veřejnou zakázku na jednotlivé části. Zakázka je v souladu s § 35 zákona o zadávání veřejných zakázek rozdělena na následující 4 části: 1) Část 1: Portál občana 2) Část 2: Portál úředníka 3) Část 3: Mobilní aplikace pro město 4) Část 4: „Dodávka a implementace infrastruktury“, skládající se z: - Diskové pole - Virtualizační servery (2x) - Licence operačního systému (2x) + CAL - NAS Aktuálně je v rámci opakovaného řízení zadávána pouze část 1, 2 a 4, tj. v tomto řízení proto může účastník podat nabídku na část 1, 2 a 4, případně na více či všechny tři tyto části. V rámci každé části zakázky musí být účastníkem nabídnuto vždy kompletní plnění dané části zakázky, a to v souladu s podmínkami této zadávací dokumentace.
Interne KennungV 00726
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72300000 Datendienste, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPortál občana
BeschreibungPodrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 1 je obsažena v příloze smlouvy pro část 1 – technická specifikace (příloha č. 3 ZD).
Interne KennungČást 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72300000 Datendienste, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung
LosLOT-0004
TitelDodávka a implementace infrastruktury
BeschreibungPodrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 4 je obsažena v příloze smlouvy pro část 4 – technická specifikace (příloha č. 5 ZD).
Interne KennungČást 4
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 48820000 Server, 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
LosLOT-0002
TitelPortál úředníka
BeschreibungPodrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 2 je obsažena v příloze smlouvy pro část 2 – technická specifikace (příloha č. 4 ZD).
Interne KennungČást 2