2. Verfahren
Verfahren
Titel: A contratación da subministración, en réxime de alugueiro, así como a instalación de elementos decorativos de Nadal para o municipio de Moaña en réxime de alugueiro, incluíndo montaxe e desmontaxe da instalación así como a xestión do acendido, o transporte, mantemento e substitución de elementos en caso de avarías, e todos os recursos humanos, técnicos e materiais necesarios
Beschreibung: A contratación da subministración, en réxime de alugueiro, así como a instalación de elementos decorativos de Nadal para o municipio de Moaña en réxime de alugueiro, incluíndo montaxe e desmontaxe da instalación así como a xestión do acendido, o transporte, mantemento e substitución de elementos en caso de avarías, e todos os recursos humanos, técnicos e materiais necesarios O contrato terá unha duración de dúas anualidades correspondentes aos períodos 2026-2027 e 2027-2028. Establécense dúas prórrogas de unha anualidade cada unha (1+1), para os períodos 2028-2029 e 2029-2030. En consecuencia, a duración máxima que poderá alcanzar o contrato será de catro (4) anos.
Interne Kennung: 1146/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31522000 Weihnachtsbaumbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527200 Außenbeleuchtungen, 34991000 Außenbetriebsbeleuchtung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Establécense dúas prórrogas de unha anualidade cada unha (1+1), para os períodos 2028-2029 e 2029-2030.