2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přírodní koupaliště Burk – technologie čištění vody
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování návrhu a realizace technologie čištění vody pro přírodní koupaliště tak, aby kvalita vody a další související parametry odpovídaly požadavkům obecně závazných právních předpisů, aplikovatelných technických norem a této zadávací dokumentace včetně jejích příloh. Součástí předmětu plnění je zpracování kompletní projektové dokumentace objektu technologie čištění vody (PS 04) podle příslušných právních předpisů jako podklad pro provedení změny záměru před dokončením, včetně zajištění stanoviska orgánu ochrany veřejného zdraví. Dále zpracování podkladů pro úpravu projektové dokumentace pro provádění stavby a pro dokončení stavebních prací ve vztahu ke 2. a 4. etapě výstavby přírodního koupaliště včetně poskytnutí potřebné součinnosti zadavateli a zhotoviteli těchto projekčních prací, realizace souvisejících zemních prací a zprovoznění dodané technologie čištění vody včetně následné podpory při provozu. Plnění bude rozděleno do 4 fází. Obsah jednotlivých fází, včetně lhůt, ve kterých mají být tyto fáze realizovány, je detailně specifikován v přílohách č. 1 a 3 zadávací dokumentace. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43324100 Einrichtungen für Schwimmbecken, 45212212 Bauarbeiten für Schwimmbäder, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Přírodní koupaliště Burk – technologie čištění vody