See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur van opslag- en/of (ont)laadcontainer ten behoeve van lithiumhoudende energiedragers
Beschreibung: De Aanbestedende Dienst nodigt u hierbij uit om een inschrijving in te dienen voor de aanbesteding inzake het inhuren van opslag- en/of (ont)laadcontainers voor lithiumbatterijen. Lithiumhoudende energiedragers worden, vanwege hun hoge energiedichtheid en lange levensduur, in toenemende mate toegepast binnen Defensie. De introductie en het groeiende gebruik van deze energiedragers binnen alle krijgsmachtdelen leidt tot een toename van veiligheidsrisico’s voor operationele eenheden, materieel en ondersteunende processen. Deze opslag- en/of (ont)laadcontainers worden ingezet voor het veilig opslaan, laden en ontladen van lithiumbatterijen. Omdat dit op korte termijn moet plaatsvinden, worden de containers ingehuurd en wordt de opdracht voornamelijk gegund op basis van de kortst mogelijke levertijd. Met deze aanbesteding beoogt de Aanbestedende Dienst te voorzien in veilige en geschikte opslag- en/of (ont)laadvoorzieningen voor lithiumbatterijen, ter beheersing van deze risico’s.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51000000 Installation (außer Software)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142200 Schaufelbagger, 44613400 Lagercontainer, 44614300 Container-Lagerungssystem
5. Los
Los: LOT-0000