544533-2025 - Ergebnis
Tschechien – Router für Netzwerke – Obnova a rozšíření ochrany interních zón a perimetru pomocí nových Firewall
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObnova a rozšíření ochrany interních zón a perimetru pomocí nových Firewall
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodání vysoce dostupného řešení firewall typu NGFW dle specifikace uvedené v zadávací dokumentaci. Vlastní zařízení budou umístěna v geograficky oddělených, datově propojených lokalitách, a budou propojena do funkčního, vysoce dostupného clusteru. Zadavatel požaduje vysokou variabilitu síťových rozhraní – minimálně kombinace 1GE metalických, 1GE optických a 10GE optických portů. Konkrétně je předmětem plnění dodávka perimetrových, segmentačních FW a FW pro detašovaná pracoviště vč. instalace, implementace a konfigurace dodaného řešení a zaškolení administrátorů zadavatele dle technické specifikace uvedené v příloze č. 6 zadávací dokumentace. Dále je předmětem veřejné zakázky poimplementační podpora v délce 1 měsíce, standardní záruční servis a podpora dodaného HW / SW řešení a případná další plnění související s výše uvedenou dodávkou v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v zadávací dokumentaci.
Interne KennungNemTR-FW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 32422000 Netzkomponenten, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
LosLOT-0001