See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi produkcji, znakowania i transportu gadżetów na potrzeby Jubileuszu 200 lat Politechniki Warszawskiej i Erasmus Student Network (ESN) Politechniki Warszawskiej, numer referencyjny: ZP.U.SE.42.2025.
Beschreibung: Usługi produkcji, znakowania i transportu gadżetów na potrzeby Jubileuszu 200 lat Politechniki Warszawskiej i Erasmus Student Network (ESN) Politechniki Warszawskiej w podziale na części: - na potrzeby jubileuszu 200 lat Politechniki Warszawskiej: Część 1 – Ołówki Część 2 – Długopisy Część 3 – Latarki Część 4 – Breloki Część 5 - Puzzle Część 6 - USB Część 7 – Miś Część 8 – Torba papierowa Część 9 – Kaski/breloki Część 10 – Powerbank Część 11 – Magnes Część 12 – Notesy Część 13 – Worek Część 14 - Torby Część 15 – Parasole Część 16 – Koszulki Część 17 – Bluzy Część 18 – Skarpety frotte Część 19 – Naszywki Część 20 – Apaszki i Krawaty - na potrzeby Erasmus Student Network (ESN) Politechniki Warszawskiej: Część 21 – gadżety do celów spożywczych Metalowe kubki Kubek wielokrotnego użytku Część 22 – gadżety części garderoby Koszulka męska Bluza Skarpetki Czapki z daszkiem Czapki zimowe Część 23 – pozostałe gadżety Smycze Przypinki Naklejki Bawełniany worek na plecy Torba bawełniana Magnesy
Interne Kennung: ZP.U.SE.42.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Procedurę: 1) sposobu przygotowania i złożenia oferty określono w rozdziale XV SWZ. 2) komunikacji Zamawiającego z Wykonawcami określono w rozdziale XIV SWZ. Komunikacja w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcami, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej o nawie: platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/. Wykonawca może złożyć tylko jeną ofertę w danej części niniejszego postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Ołówki
Beschreibung: Ołówek sześciokątny 2000 szt. Ołówek trójkątny 3000 szt. Ołówek okrągły z gumką 1000 szt.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji (możliwość rozszerzenia zamówienia podstawowego do 20% wartości zamówienia podstawowego), na pisemne zlecenie Zamawiającego.Warunki realizacji w zakresie prawa opcji zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiące Załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Długopisy
Beschreibung: Długopis (1) 200 szt. Długopis (2) 200 szt.
Interne Kennung: Część 2
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji (możliwość rozszerzenia zamówienia podstawowego do 20% wartości zamówienia podstawowego), na pisemne zlecenie Zamawiającego. Warunki realizacji w zakresie prawa opcji zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiące Załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Latarki
Beschreibung: Latarka 700 lumenów 200 szt
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Breloki
Beschreibung: Brelok z zawieszką w kształcie Gmachu Głównego PW 1000 szt.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Puzzle
Beschreibung: Foto puzzle 600 szt. Puzzle drewniane 600 szt.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - USB
Beschreibung: Pendrive Crystal 200 szt. Pendrive Memo 300 szt.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – Miś
Beschreibung: Pluszowy miś 200 szt. Pluszowy miś świąteczny 200 szt. Pluszowy pierniczek 100 szt. Biały miś w szaliku 100 szt.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – Torba papierowa
Beschreibung: Torba papierowa, mała 500 szt. Torba papierowa, duża 500 szt. Torba laminowana, mała 300 szt. Torba laminowana, duża 300 szt.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 – Kaski/breloki
Beschreibung: Brelok, kask, LED 2000 szt.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 – Powerbank
Beschreibung: Power bank 10000 mAh 300 szt. Power bank 5200 mAh 530 szt.
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 – Magnes
Beschreibung: Magnes 2000 szt.
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 – Notesy
Beschreibung: Notatnik A5 500 szt. Notatnik A5 kołowy 500 szt.
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 – Worek
Beschreibung: Worek gimnastyczny z surowców wtórnych 1500 szt.
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Torby
Beschreibung: Organiczna płócienna eko torba na zakupy płaska z dnem - 600 szt. Eko organiczna torba twill z bawełnianego drelichu fairtrade neo90003 - 1000 szt. Eko torba z dnem z bawełny organicznej w180 - 600 szt.
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 – Parasole
Beschreibung: Parasol z nadrukiem indywidualnym 200 szt.
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 – Koszulki
Beschreibung: Koszulka Unisex 1800 szt.
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 – Bluzy
Beschreibung: Bluza kangurka 600 szt.
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 – Skarpety frotte
Beschreibung: Skarpety 600 szt.
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 – Naszywki
Beschreibung: Naszywka tkana z rzepem 500 szt. Naszywka tkana z rzepem 100 szt.
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 – Apaszki i Krawaty
Beschreibung: Apaszki 150 szt. Krawaty 120 szt.
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 – Gadżety do celów spożywczych
Beschreibung: Metalowe kubki 200 szt. Kubek wielokrotnego użytku 200 szt.
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 – Gadżety części garderoby
Beschreibung: Koszulka męska 450 szt. Bluza 150 szt. Skarpetki 200 szt. Czapki z daszkiem 200 szt. Czapki zimowe 200 szt.
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 – Pozostałe gadżety
Beschreibung: Smycze 300 szt. Przypinki 200 szt. Naklejki 1000 szt. Bawełniany worek na plecy 200 szt. Torba bawełniana 500 szt. Magnesy 200 szt.
Interne Kennung: Część 23