See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Wijs! - Chromebooks Leerkrachten en Leerlingen
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van chromebooks ten behoeve van Wijs! Deze opdracht is gepubliceerd in T7156 DAS OIG Chromebooks.
Vorherige Bekanntmachung: 385885-2021
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000