2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa papieru kserograficznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy papieru kserograficznego do komórek i jednostek organizacyjnych Policji województwa wielkopolskiego, Zarządu CBŚP w Poznaniu, Zarządu CBZC w Poznaniu i Wydziału BSWP w Poznaniu. Ilość papieru kserograficznego będącego przedmiotem zamówienia została określona w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZZP.2380.49.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier
5. Los
Los: LOT-0001