See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Informatiebeveiligingsbeheer en CISO-ondersteuning voor het Ziekenhuis Oost-Limburg
Beschreibung: Onderhavige opdracht is een opdracht voor diensten en heeft als voorwerp het verlenen van gespecialiseerde diensten inzake informatiebeveiligingsbeheer voor het Ziekenhuis Oost-Limburg. Toelichting van de opdracht: De opdrachtnemer zal de aanbestedende overheid ondersteunen bij het opnemen van de functie van Chief Information Security Officer (CISO) en bij het uitwerken, implementeren en opvolgen van een organisatiebreed Information Security Management System (ISMS) Het is een opdracht voor diensten zoals bedoeld in art. 2, 21° van de Wet Overheidsopdrachten. De opdracht is niet onderverdeeld in percelen. De opdracht wordt verder omschreven onder 3. Technische bepalingen Duurtijd van de opdracht: De opdracht wordt afgesloten voor een periode van 24 kalendermaanden. Plaats van dienstverlening: Ziekenhuis Oost-Limburg, campus Sint-Jan, Synaps park 1, 3600 Genk
Interne Kennung: PPP0R9-306/6237/2026-306
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-306_1
544590-2026 - Result
Belgium – IT services: consulting, software development, Internet and support – Informatiebeveiligingsbeheer en CISO-ondersteuning voor het Ziekenhuis Oost-Limburg
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PPP0R9-306/6237/2026-306
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026-306_1