2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Chełmiec w sezonie zimowym 2026/2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie gminy Chełmiec poprzez odśnieżanie i usuwanie śliskości. Łączna długość dróg gminnych objętych usługą zimowego utrzymania wynosi: ok. 209,106 km. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części. 2. Szczegółowy zakres wykonania usługi został określony w załącznikach do SWZ: 2.1. Załącznik Nr 4 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (wykaz miejscowości, dróg oraz zasady ZUD), 2.2. Załącznik nr 5 – wzór umowy. 3. Przewidywana ilość wyjazdów, wykaz dróg i ich długość na poszczególnych sołectwach, zostały określone w arkuszu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 576340-2025
Interne Kennung: ZGKiM.271.58.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - zimowe utrzymanie dróg w miejscowościach: Chomranice, Krasne Potockie, Wola Marcinkowska, Klęczany
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie gminy Chełmiec poprzez odśnieżanie i usuwanie śliskości na terenie sołectw: Chomranice, Krasne Potockie, Wola Marcinkowska, Klęczany. Łączna długość dróg objętych usługą wynosi: 48,19 km. 2. Szczegółowy zakres wykonania usługi został określony w załącznikach do SWZ: 2.1. Załącznik Nr 4 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (wykaz miejscowości, dróg oraz zasady ZUD), 2.2. Załącznik nr 5 – wzór umowy. 3. Przewidywana ilość wyjazdów, wykaz dróg i ich długość na poszczególnych sołectwach, zostały określone w arkuszu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. W ramach niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP, w zakresie, którego Zamawiający przewiduje zwiększenie ilości usług o 40 dodatkowych wyjazdów obejmujących usługę odśnieżania i usuwania śliskości (posypywania/uszarstniania) – do 100% wartości zamówienia podstawowego. Maksymalną wartość zamówienia objętego opcją stanowić będzie równowartość dodatkowych usług (wyjazdów), o których mowa powyżej (iloczyn zaoferowanych cen jednostkowych, łącznej długości dróg w ramach danej części oraz liczby dodatkowych usług (wyjazdów obejmujących odśnieżanie i usuwania śliskości). 2. Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji zamówienia opcjonalnego do końca poszczególnych okresów rozliczeniowych na takich samych zasadach jak zamówienie podstawowe. 3. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. 4. Decyzja o realizacji lub rezygnacji z zamówienia opcjonalnego (w całości lub w części) jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. 5. Zamawiający skorzysta z opcji po wyczerpaniu zakresu usługi objętej zamówieniem podstawowym w okresie realizacji umowy pod warunkiem zabezpieczenia dodatkowych środków finansowych na realizacji usługi w sytuacji wystąpienia warunków atmosferycznych kwalifikujących się do użycie sprzętu. Zamawiający może korzystać z prawa opcji dowolną ilość razy do maksymalnej wartości opcji określonej w umowie zgodnie ze złożoną ofertą (do 100% wartości zamówienia podstawowego).
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - zimowe utrzymanie dróg w miejscowościach: Boguszowa, Piątkowa, Kunów, Paszyn.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie gminy Chełmiec poprzez odśnieżanie i usuwanie śliskości na terenie sołectw: Boguszowa, Piątkowa, Kunów, Paszyn. Łączna długość dróg objętych usługą wynosi: 70,18 km. 2. Szczegółowy zakres wykonania usługi został określony w załącznikach do SWZ: 2.1. Załącznik Nr 4 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (wykaz miejscowości, dróg oraz zasady ZUD), 2.2. Załącznik nr 5 – wzór umowy. 3. Przewidywana ilość wyjazdów, wykaz dróg i ich długość na poszczególnych sołectwach, zostały określone w arkuszu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - zimowe utrzymanie dróg w miejscowościach: Naściszowa, Librantowa, Januszowa, Klimkówka
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie gminy Chełmiec poprzez odśnieżanie i usuwanie śliskości na terenie sołectw: Naściszowa, Librantowa, Januszowa, Klimkówka. Łączna długość dróg objętych usługą wynosi: 40,00 km. 2. Szczegółowy zakres wykonania usługi został określony w załącznikach do SWZ: 2.1. Załącznik Nr 4 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (wykaz miejscowości, dróg oraz zasady ZUD), 2.2. Załącznik nr 5 – wzór umowy. 3. Przewidywana ilość wyjazdów, wykaz dróg i ich długość na poszczególnych sołectwach, zostały określone w arkuszu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Część 3 - zimowe utrzymanie dróg w miejscowościach: Ubiad, Wola Kurowska, Dąbrowa, Wielogłowy, Wielopole, Kurów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zimowego utrzymania dróg gminnych na terenie gminy Chełmiec poprzez odśnieżanie i usuwanie śliskości na terenie sołectw: biad, Wola Kurowska, Dąbrowa, Wielogłowy, Wielopole, Kurów Łączna długość dróg objętych usługą wynosi: 50,736 km. 2. Szczegółowy zakres wykonania usługi został określony w załącznikach do SWZ: 2.1. Załącznik Nr 4 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (wykaz miejscowości, dróg oraz zasady ZUD), 2.2. Załącznik nr 5 – wzór umowy. 3. Przewidywana ilość wyjazdów, wykaz dróg i ich długość na poszczególnych sołectwach, zostały określone w arkuszu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.