2. Verfahren
Verfahren
Titel: Minitendry 3. etapa - vybraný dodavatel STAND BY, s.r.o.
Beschreibung: V případě Části 2 VZ bude předmětem Dílčích zakázek zadávaných na základě Rámcové smlouvy 2 především: (a) provedení stavby Základnové stanice a Přívodního vedení k Základnové stanici, přípojky NN a provedení dalších souvisejících stavebních prací podle Projektové dokumentace ve smyslu čl. I.1 Vzoru rámcové smlouvy 2; (b) uzavření Konečných smluv ve smyslu čl. I.1 Vzoru rámcové smlouvy 2; (c) podání návrhu na vklad služebnosti do katastru nemovitostí na základě Konečné smlouvy či Konečných smluv; (d) zastupování Zadavatele v řízení o povolení vkladu služebnosti či vkladu vlastnického práva podle Konečné smlouvy či Konečných smluv do katastru nemovitostí před příslušným katastrálním úřadem; (e) zanesení do Systému společnosti CETIN tak, jak je tento definován v čl. I.1 Vzoru rámcové smlouvy 2, každé informace o stavu či stadiu řízení o povolení vkladu služebnosti podle Konečné smlouvy či konečných smluv do katastru nemovitostí, jakož i informace o skončení takového řízení; (f) zhotovení Dokumentace skutečného provedení ve smyslu čl. I.1 Vzoru rámcové smlouvy 2; (g) drobné stavební práce, určené Dílčí smlouvou ve smyslu čl. I.1 Vzoru rámcové smlouvy 2, a to způsobem a za podmínek stanovených v Rámcové smlouvě 2 a příslušné Dílčí smlouvě. Lokality, k nimž se vztahuje toto o oznámení jsou: Minitendr 3. etapa – Malkovice, Část 2 - MOBIL Minitendr 3. etapa – Všešímy, Část 2 - MOBIL Rozsah formuláře se dále vztahuje pouze na uvedené minitendry.
Interne Kennung: RÁMCOVÁ DOHODA O PROVÁDĚNÍ STAVEB SÍTÍ ELEKTRONICKÝCH KOMUNIKACÍ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231600 Bauarbeiten für Übertragungsnetz, 45232300 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Fernsprech- und Fernmeldeleitungen, 32521000 Fernmeldekabel, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 44212263 Gittermasten
5. Los
Los: LOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232300 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Fernsprech- und Fernmeldeleitungen, 45231600 Bauarbeiten für Übertragungsnetz, 32521000 Fernmeldekabel, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 44212263 Gittermasten