544617-2025 - Ergebnis
Niederlande – Computerbezogene Geräte – NU Leo Kanner - Chromebooks en toebehoren
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU Leo Kanner - Chromebooks en toebehoren
BeschreibungHet betreft hier een opdracht voor de levering van chromebooks en toebehoren ten behoeve van Leo Kanner Onderwijsgroep. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Chromebooks.
Vorherige Bekanntmachung485881-2023
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0000