544657-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa wyposażenia dydaktycznego, medycznego i elektronicznego w ramach projektów finansowanych ze środków EFS+ i EFRR dla Pomorskiej Medycznej Szkoły Policealnej im. Aliny Pienkowskiej w Gdyni
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyposażenia dydaktycznego, medycznego i elektronicznego w ramach projektów finansowanych ze środków EFS+ i EFRR dla Pomorskiej Medycznej Szkoły Policealnej im. Aliny Pienkowskiej w Gdyni
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu multimedialnego, dydaktycznego, medycznego, kosmetycznego oraz komputerowego wraz z wniesieniem do siedziby Zamawiającego: Pomorska Medyczna Szkoła Policealna im. Aliny Pienkowskiej w Gdyni, ul. Żeromskiego 31, 81-346 Gdynia. 2. Zamówienie podzielone jest na 19 części, z których każda stanowi odrębny przedmiot zamówienia: 1) Części nr 1–12 realizowane są w ramach projektu: „Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego pomorskich medycznych szkół policealnych – etap II”, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w tym: a) Część nr 1 – Lampy bakteriobójcze b) Część nr 2 – Trenażery pielęgnacyjne c) Część nr 3 – Sprzęt medyczny/urządzenia medyczn d) Część nr 4 – Artykuły do prac plastycznych e) Część nr 5 – Stoły do masażu f) Część nr 6 – Fantomy g) Część nr 7 – Artykuły do masażu h) Część nr 8 - Modele medyczne do nauki i) Część nr 9 – Urządzenia do sterylizacji j) Część nr 10 – Urządzenia podologiczne k) Część nr 11 – Urządzenia kosmetyczne l) Część nr 12 – Sprzęt elektroniczny 2) Części nr 13–19 realizowane są w ramach projektu: „Rozwój infrastruktury pomorskich medycznych szkół policealnych – etap II”, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w tym: a) Część nr 13 – Urządzenia stomatologiczne b) Część nr 14 – Urządzenia do masażu c) Część nr 15 – Sprzęt multimedialny i elektroniczny d) Część nr 16 – Fantomy medyczne e) Część nr 17 – Łóżka rehabilitacyjne f) Część nr 18 – Urządzenia kosmetyczne g) Część nr 19 – Lampy bakteriobójcze 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres rzeczowy i wymagania techniczne dla każdej części zostały określone w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) – Załącznik nr 1 do SWZ oraz we wzorze umowy – Załącznik nr 7 do SWZ. Zamówienie realizowane będzie na warunkach tam wskazanych. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi być: 1) fabrycznie nowy, 2) pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucji, 3) kompletny i gotowy do użytkowania bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów, 4) zgodny z obowiązującymi normami i posiadać wymagane certyfikaty (np. CE lub równoważne). 5. Minimalny wymagany przez Zamawiającego okres gwarancji na dostarczony Przedmiot zamówienia został określony w SOPZ dla poszczególnych części. Okres gwarancyjny liczony jest od daty podpisania protokołu odbioru. 6. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. 7. Prawem właściwym dla niniejszego zamówienia (w tym dla umowy zawartej w wyniku niniejszego postępowania i dla oceny skutków prawnych wszystkich dokumentów w tym zamówieniu) jest prawo polskie z uwzględnieniem prawa Unii Europejskiej. 8. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia Podwykonawcy. W takiej sytuacji Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom i podania przez Wykonawcę firm Podwykonawców (o ile są znane). 9. Zamawiający dopuszcza zastosowanie innych rozwiązań niż określone w SOPZ. W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza składanie ofert zawierających towary (materiały i urządzenia równoważne, a wszelkie towary (materiały i urządzenia) określone w dokumentacji, pochodzące od konkretnych producentów, określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać towary, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego. Wykonawca może powołać się w ofercie na zastosowanie towarów (materiałów i urządzeń) równoważnych opisywanych w specyfikacji warunków zamówienia, składając wykaz towarów (materiałów i urządzeń) równoważnych. W takim przypadku Wykonawca jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego towary (materiały i urządzenia), spełniają określone przez Zamawiającego wymagania (kryteria równoważności). Wykonawca, który zastosuje urządzenia lub materiały równoważne będzie obowiązany wykazać w trakcie realizacji zamówienia, że zastosowane przez niego urządzenia i materiały spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Użycie w SWZ lub załącznikach oznakowania, etykiety oznacza, że Zamawiający akceptuje także wszystkie inne oznakowania potwierdzające, że dane roboty budowlane, dostawy lub usługi spełniają równoważne wymagania. W przypadku, gdy wykonawca z przyczyn od niego niezależnych nie może uzyskać określonego przez Zamawiającego oznakowania, etykiety lub oznakowania, etykiety potwierdzającej, że dane roboty budowlane, dostawy lub usługi spełniają równoważne wymagania, Zamawiający w terminie przez siebie wyznaczonym akceptuje inne odpowiednie środki dowodowe, w szczególności dokumentację techniczną producenta, o ile dany wykonawca udowodni, że roboty budowlane, dostawy lub usługi, które mają zostać przez niego wykonane, spełniają wymagania określonego oznakowania lub określone wymagania wskazane przez Zamawiającego. 10. Podwykonawstwo: 1) Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom). 2) W związku z realizacją zamówienia zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 3) Zamawiający wymaga, aby w przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcom, wykonawca wskazał w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podał (jeżeli są już znani) nazwy tych podwykonawców. 4) Powierzenie części zamówienia do realizacji podwykonawcom nie zwalnia wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie umowy
Interne KennungPMSP.KG.321.3.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33137000 Material für Zahnprophylaxe, 38651000 Fotokameras, 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung, 35112100 Notfalltrainingspuppe, 33192200 Medizinische Tische, 37000000 Musikinstrumente, Sportgeräte, Spiele, Spielwaren, Handwerks- und Kunstbedarf sowie Zubehör, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33158300 Medizinische UV-Ausrüstung, 32322000 Multimediaausrüstung, 30231300 Bildschirme
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 – Lampy bakteriobójcze
BeschreibungDostawa lamp bakteriobójczych przepływowych do dezynfekcji powietrza – ilość: 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (SOPZ).
Interne KennungCzęść nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33158300 Medizinische UV-Ausrüstung
Menge1 Stück
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 – Trenażery pielęgnacyjne
BeschreibungDostawa trenaży pielęgnacyjnych, w tym: 1. Trenażer do pielęgnacji stomii – 2 szt. 2. Trenażer do pielęgnacji odleżyn – 2 szt. 3. Trenażer do nauki pomiaru ciśnienia z aplikacją ewaluacyjną – 1 szt. 4. Zestaw do pozoracji ran – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (SOPZ).
Interne KennungCzęść nr 2
Haupteinstufung (cpv): 35112100 Notfalltrainingspuppe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Menge6 Stück
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 – Sprzęt medyczny / Urządzenia medyczne
BeschreibungDostawa urządzeń medycznych, w tym: 1. Oświetlacz naczyniowy – skaner naczyń krwionośnych – 1 szt. 2. Luminometr – 2 szt. 3. Koncentrator tlenu – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (SOPZ).
Interne KennungCzęść nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Menge4 Stück
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 – Artykuły do prac plastycznych
BeschreibungDostawa artykułów do prac plastycznych, w tym: 1. Zestaw startowy maszyna do craft tnąco-wytłaczający A4 – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (SOPZ).
Interne KennungCzęść nr 4
Haupteinstufung (cpv): 37000000 Musikinstrumente, Sportgeräte, Spiele, Spielwaren, Handwerks- und Kunstbedarf sowie Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 – Stoły do masażu
BeschreibungDostawa stołów do masażu, w tym: 1. Stół do masażu elektryczny – 3 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (SOPZ).
Interne KennungCzęść nr 5
Haupteinstufung (cpv): 33192200 Medizinische Tische
Menge3 Stück
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 – Fantomy
BeschreibungDostawa fantomów, w tym: 1. Fantomy do masażu dziecka – 3 szt. 2. Manekin Little Junior QCPR – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (SOPZ).
Interne KennungCzęść nr 6
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7 – Artykuły do masażu
BeschreibungDostawa artykułów do masażu, w tym: 1. Bańka elektryczna – 4 szt. 2. Masażer do stóp i podudzi – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (SOPZ).
Interne KennungCzęść nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37000000 Musikinstrumente, Sportgeräte, Spiele, Spielwaren, Handwerks- und Kunstbedarf sowie Zubehör, 33100000 Medizinische Geräte
Menge5 Stück
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8 – Modele medyczne do nauki
BeschreibungDostawa modeli medycznych, w tym: 1. Model naczyń wieńcowych – 1 szt. 2. Model mięśni ludzkich – 1 szt. 3. Model do badania jąder – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (SOPZ).
Interne KennungCzęść nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33100000 Medizinische Geräte
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9 – Urządzenia do sterylizacji
BeschreibungDostawa urządzeń do sterylizacji, w tym: 1. Myjka ultradźwiękowa – 3 szt. 2. Zgrzewarka rotacyjna – 2 szt. 3. Metkownica trzyrzędowa – 2 szt. 4. Dystrybutor rękawów z obcinarką – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (SOPZ).
Interne KennungCzęść nr 9
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
Menge9 Stück
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10 – Urządzenia podologiczne
BeschreibungDostawa urządzeń podologicznych, w tym: 1. Unit podologiczny – 3 szt. 2. Model stopy do ćwiczeń z imadłem – 6 szt. 3. Frezarka podologiczna – 1 szt. 4. Lampa kwarcowa przenośna – 1 szt. 5. Podoskop diagnostyczny – 1 szt. 6. Zestaw do aplikacji klamer korygujących – 3 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (SOPZ).
Interne KennungCzęść nr 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192200 Medizinische Tische, 33100000 Medizinische Geräte
Menge15 Stück
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11 – Urządzenia kosmetyczne
BeschreibungDostawa urządzeń kosmetycznych, w tym: 1. Dermapeny do mezoterapii mikroigłowej – 6 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (SOPZ).
Interne KennungCzęść nr 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158300 Medizinische UV-Ausrüstung, 33100000 Medizinische Geräte
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 12 – Sprzęt elektroniczny
BeschreibungDostawa sprzętu komputerowego i elektronicznego, w tym: 1. Aparat fotograficzny bezlusterkowy – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (SOPZ).
Interne KennungCzęść nr 12
Haupteinstufung (cpv): 38651000 Fotokameras
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 13 – Urządzenia stomatologiczne
BeschreibungDostawa urządzeń stomatologicznych, w tym: 1. Urządzenie do wykrywania zmian zapalnych i nowotworowych – 1 szt. 2. Urządzenie ultradźwiękowe do oczyszczania złogów – 1 szt. 3. Laserowa kamera diagnostyczna – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (SOPZ).
Interne KennungCzęść nr 13
Haupteinstufung (cpv): 33137000 Material für Zahnprophylaxe
LosLOT-0014
TitelCzęść nr 14 – Urządzenia do masażu
BeschreibungDostawa urządzenia do endermomasażu, w tym: 1. Urządzenie do formowania sylwetki (endermomasaż) – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (SOPZ).
Interne KennungCzęść nr 14
LosLOT-0015
TitelCzęść nr 15 – Sprzęt multimedialny i elektroniczny
BeschreibungDostawa sprzętu komputerowego i elektronicznego, w tym: 1. Aparat fotograficzny – zestaw stomatologiczny – 1 szt. 2. Zestaw interaktywny (projektor + tablica) z montażem – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (SOPZ).
Interne KennungCzęść nr 15
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38651000 Fotokameras, 32322000 Multimediaausrüstung
Menge2 Stück
LosLOT-0016
TitelCzęść nr 16 – Fantomy medyczne
BeschreibungDostawa fantomów medycznych, w tym: 1. Fantom stomatologiczny – 1 szt. 2. Fantom osoby dorosłej do RKO/BLS – 3 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (SOPZ).
Interne KennungCzęść nr 16
LosLOT-0017
TitelCzęść nr 17 – Łóżka rehabilitacyjne
BeschreibungDostawa łóżek rehabilitacyjnych, w tym: 1. Łóżko rehabilitacyjne wraz z materacem – 3 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (SOPZ).
Interne KennungCzęść nr 17
LosLOT-0018
TitelCzęść nr 18 – Urządzenia kosmetyczne
BeschreibungDostawa urządzeń kosmetycznych, w tym: 1. Żelazko antycellulitowe – 1 szt. 2. Urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej – 1 szt. 3. Żelazko przeciwzmarszczkowe z falą radiową – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (SOPZ).
Interne KennungCzęść nr 18
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33158300 Medizinische UV-Ausrüstung
LosLOT-0019
TitelCzęść nr 19 – Lampy bakteriobójcze
BeschreibungDostawa lamp bakteriobójczych, w tym: 1. Lampa bakteriobójcza przepływowa – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ (SOPZ).
Interne KennungCzęść nr 19