2. Verfahren
Verfahren
Titel: Informatyzacja powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego Starostwa Powiatowego w Mrągowie
Beschreibung: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego. 2. Przedmiotem niniejszego postępowania jest realizacja zamówienia publicznego w ramach projektu pn.: „Informatyzacja powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego Starostwa Powiatowego w Mrągowie”. 3. Projekt obejmuje swoim zakresem: 1) Cyfryzację dokumentów uzasadniających wpisy do EGiB oraz operatów do celów prawnych, operatów technicznych z pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, inwentaryzacji powykonawczych, klasyfikacji gruntów oraz uzupełnienie/aktualizacja baz systemu PZGiK służącego do pozyskiwania, ewidencjonowania, przekazywania, udostępniania oraz zabezpieczania materiału zasobu; 2) Uruchomienie 3 e-usług publicznych o wysokim, czwartym poziomie dojrzałości opartych na tworzonych bazach danych oraz zdigitalizowanych zasobach. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: IZP.272.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 72265000 Software-Konfiguration, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 80500000 Ausbildung, 80510000 Spezialausbildung, 79999100 Scanning, 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung, 48781000 Systemverwaltungssoftwarepaket, 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 72265000 Software-Konfiguration, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 80500000 Ausbildung, 80510000 Spezialausbildung, 79999100 Scanning, 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung, 48781000 Systemverwaltungssoftwarepaket, 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung