2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów specjalnych na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnego rodzaju pojazdów specjalnych na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej według podziału określonego w pkt. 6.3 SWZ. 2. Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany w zakresie i zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, w szczególności w załącznikach nr 1 A-C do niej pt.: „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym dalej także „OPZ”) oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Szczegółowe wymagania co do wykonania zamówienia określono również w załączniku nr 7 do SWZ pt.: „Projektowane Postanowienia Umowy” (zwanych dalej także „PPU”).
Interne Kennung: PN/29/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 34144211 Fahrzeuge mit Drehleiter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa samochodu ratowniczego z drabiną mechaniczną
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu ratowniczego z drabiną mechaniczną na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej. 2. Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany w zakresie i zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, w szczególności w załączniku nr 1A do niej pt.: „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym dalej także „OPZ”) oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Szczegółowe wymagania co do wykonania zamówienia określono również w załączniku nr 7 do SWZ pt.: „Projektowane Postanowienia Umowy” (zwanych dalej także „PPU”). 3. Zamawiający wymaga, aby wykonawca udzielił gwarancji i rękojmi (okres rękojmi będzie zrównany z okresem gwarancji) na okres co najmniej 24 miesięcy licząc od dnia odbioru faktycznego (ostatecznego) - na przedmiot zamówienia wraz z wyposażeniem bez limitu kilometrów na podwozia pojazdów, zabudowę oraz zamontowany sprzęt/dostarczone wyposażenie.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa średniego samochodu ratownictwa technicznego z żurawiem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Dostawa średniego samochodu ratownictwa technicznego z żurawiem na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej. 2. Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany w zakresie i zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, w szczególności w załączniku nr 1B do niej pt.: „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym dalej także „OPZ”) oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Szczegółowe wymagania co do wykonania zamówienia określono również w załączniku nr 7 do SWZ pt.: „Projektowane Postanowienia Umowy” (zwanych dalej także „PPU”). 3. Zamawiający wymaga, aby wykonawca udzielił gwarancji i rękojmi (okres rękojmi będzie zrównany z okresem gwarancji) na okres co najmniej 24 miesięcy licząc od dnia odbioru faktycznego (ostatecznego) - na przedmiot zamówienia wraz z wyposażeniem bez limitu kilometrów na podwozia pojazdów, zabudowę oraz zamontowany sprzęt/dostarczone wyposażenie.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa samochodu ratowniczego typu „pickup”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa samochodu ratowniczego typu „pickup”.na potrzeby Państwowej Straży Pożarnej. 2. Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany w zakresie i zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, w szczególności w załączniku nr 1C do niej pt.: „Opis przedmiotu zamówienia” (zwanym dalej także „OPZ”) oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Szczegółowe wymagania co do wykonania zamówienia określono również w załączniku nr 7 do SWZ pt.: „Projektowane Postanowienia Umowy” (zwanych dalej także „PPU”). 3. Zamawiający wymaga, aby wykonawca udzielił gwarancji i rękojmi (okres rękojmi będzie zrównany z okresem gwarancji) na okres co najmniej 24 miesięcy licząc od dnia odbioru faktycznego (ostatecznego) - na przedmiot zamówienia wraz z wyposażeniem bez limitu kilometrów na podwozia pojazdów, zabudowę oraz zamontowany sprzęt/dostarczone wyposażenie.
Interne Kennung: Część 3