See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organisatie van opleidingen om te leren programmeren in Python
Beschreibung: Organisatie van een praktische basisopleiding waarbij medewerkers efficiënt leren programmeren in Python voor hun dagelijkse taken
Interne Kennung: 2026/96352/E8/Training PYTHON
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/96352/E8/Training PYTHON - 1
Beschreibung: Perceel 1: Organisatie van opleidingen in het Frans om te leren programmeren in Python
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2026/96352/E8/Training PYTHON - 2
Beschreibung: Perceel 2: Organisatie van opleidingen in het Nederlands om te leren programmeren in Python
Interne Kennung: 2