2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie gminy Gorlice oraz zorganizowanie stacjonarnego PSZOK w 2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Gorlice, zbieranych przez nich zgodnie z zapisami regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Gorlice oraz zorganizowaniu Stacjonarnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gorlicach i zapewnienie świadczenia w nim usług przyjmowania odpadów i ich zagospodarowanie. Usługi w zakresie odbierania oraz przyjmowania odpadów komunalnych i ich zagospodarowania będą świadczone dla właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Gorlice - zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Gorlice w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Gorlice i zagospodarowaniu tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właścicieli nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagań wobec Wykonawcy określa załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia („OPZ”) wraz z następującymi załącznikami do niego: zał. 1 - Wykaz obsługiwanych budynków mieszkalnych; zał. 2 - Wykaz obsługiwanych punktów handlowych, firm, instytucji i innych obiektów; zał. 3 - Wykaz lokalizacji obsługiwanych kontenerów stanowiących własność Zamawiającego; zał. 4 - Wykaz dróg przy których będą odbierane odpady; zał. 5 - Wykaz lokalizacji obsługiwanych pojemników o poj. 1100 l oraz kontenerów o pojemności 7 m3 na odpady segregowane, stanowiących własność Zamawiającego; zał. 6 - Raport wagowy; zał. 7 - Potwierdzenie odbioru odpadów komunalnych; zał. 8 - Dokument rozliczeniowy; zał. 9 - Harmonogram wywozu odpadów; zał. 10 - Wzór opisu worków foliowych do zbiórki odpadów; zał. 11 - Miesięczne zestawienie odpadów komunalnych przyjmowanych do PSZOK. 4. Szacunkowa ilość ton odpadów komunalnych odbieranych i przyjmowanych w PSZOK w okresie realizacji zamówienia na terenie Gminy wyniesie ok. 3 276,01 Mg (w tym 1 800,00 Mg odpadów o kodzie 20 03 01; 685,00 Mg odpadów papieru i tektury, szkła, tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych i metalu, 261,00 Mg bioodpadów ; 390,00 Mg odpadów wielkogabarytowych; oraz 140,01 Mg pozostałych odpadów).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie gminy Gorlice oraz zorganizowanie stacjonarnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych i świadczenie usług przyjmowania odpadów w tym punkcie i ich zagospodarowania w 2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Gorlice, zbieranych przez nich zgodnie z zapisami regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Gorlice oraz zorganizowaniu Stacjonarnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gorlicach i zapewnienie świadczenia w nim usług przyjmowania odpadów i ich zagospodarowanie. Usługi w zakresie odbierania oraz przyjmowania odpadów komunalnych i ich zagospodarowania będą świadczone dla właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Gorlice - zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Gorlice w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Gorlice i zagospodarowaniu tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właścicieli nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagań wobec Wykonawcy określa załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia („OPZ”) wraz z następującymi załącznikami do niego: zał. 1 - Wykaz obsługiwanych budynków mieszkalnych; zał. 2 - Wykaz obsługiwanych punktów handlowych, firm, instytucji i innych obiektów; zał. 3 - Wykaz lokalizacji obsługiwanych kontenerów stanowiących własność Zamawiającego; zał. 4 - Wykaz dróg przy których będą odbierane odpady; zał. 5 - Wykaz lokalizacji obsługiwanych pojemników o poj. 1100 l oraz kontenerów o pojemności 7 m3 na odpady segregowane, stanowiących własność Zamawiającego; zał. 6 - Raport wagowy; zał. 7 - Potwierdzenie odbioru odpadów komunalnych; zał. 8 - Dokument rozliczeniowy; zał. 9 - Harmonogram wywozu odpadów; zał. 10 - Wzór opisu worków foliowych do zbiórki odpadów; zał. 11 - Miesięczne zestawienie odpadów komunalnych przyjmowanych do PSZOK. 3. Szacunkowa ilość ton odpadów komunalnych odbieranych i przyjmowanych w PSZOK w okresie realizacji zamówienia na terenie Gminy wyniesie ok. 3 276,01 Mg (w tym 1 800,00 Mg odpadów o kodzie 20 03 01; 685,00 Mg odpadów papieru i tektury, szkła, tworzyw sztucznych, opakowań wielomateriałowych i metalu, 261,00 Mg bioodpadów ; 390,00 Mg odpadów wielkogabarytowych; oraz 140,01 Mg pozostałych odpadów)2