See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elzárószerelvények beszerzése DBR keretében 2
Beschreibung: Ajánlatkérő az alábbi 7 kategóriában elzárószerelvények beszerzésére 24 hónapos időtartamra DBR-t hoz létre. A DBR második szakasza ajánlatkérő központi telephelyén (4400 Nyíregyháza, Tó u. 5.) konszignációs raktár létrehozására irányul majd 6 hónapos időtartamra. Kategóriák: 1. kategória – Tolózár A DBR-ben kötendő tervezett legmagasabb szerződéses érték: nettó 154.000.000,- Ft Tervezett mennyiség: 747 db 2. kategória – Golyóscsap A DBR-ben kötendő tervezett legmagasabb szerződéses érték: nettó 105.000.000,- Ft Tervezett mennyiség: 21.789 db 3. kategória – Pillangószelep A DBR-ben kötendő tervezett legmagasabb szerződéses érték: nettó 16.000.000,- Ft Tervezett mennyiség: 57 db 4. kategória – Visszacsapószelep A DBR-ben kötendő tervezett legmagasabb szerződéses érték: nettó 12.000.000,- Ft Tervezett mennyiség: 875 db 5. kategória – Beépítési készlet A DBR-ben kötendő tervezett legmagasabb szerződéses érték: nettó 11.000.000,- Ft Tervezett mennyiség: 447 db 6. kategória – Kézikerék A DBR-ben kötendő tervezett legmagasabb szerződéses érték: nettó 1.500.000,- Ft Tervezett mennyiség: 224 db 7. kategória – Légbeszívó és légtelenítő szelep vízre és szennyvízre A DBR-ben kötendő tervezett legmagasabb szerződéses érték: nettó 500.000,- Ft Tervezett mennyiség: 31 db Az ajánlatkérő kifejezetten felhívja a részvételre jelentkezők figyelmét, hogy az ajánlattételi szakaszban a megajánlott termékek tekintetében nemzeti elbánást fog nyújtani.
Vorherige Bekanntmachung: 265094-2025
Interne Kennung: EKR001197512026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 4447 db különféle golyóscsap beszerzése Az ajánlatkérő kifejezetten felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy a megajánlott termékek tekintetében nemzeti elbánást fog nyújtani. A megajánlott termékeknek rendelkezniük kell a megfelelő minőségi tanúsítványokkal és engedélyekkel, amelyek biztosítják, hogy azok biztonságosan alkalmazhatók ivóvíz/szennyvíz rendszerekben. Ivóvíz esetében az anyaglistában szerepeltetett minden egyes megajánlott termék vonatkozásában, annak megfelelőségét és forgalmazását az alábbiakban felsorolt dokumentumokkal az ajánlatban igazolni, csatolni szükséges: Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ általi nyilvántartásba vétel, vagy Kormányhivatal által kiadott engedély, vagy korábban kiállított, érvényes OTH engedély, Gyártó által kiállított Teljesítmény nyilatkozat, amelynek kiadása az alábbiak alapján történhet Érvényes Építőipari Műszaki Engedély és Megfelelőségi Tanúsítvány vagy Érvényes Nemzeti Műszaki Értékelés és Teljesítményállandósági Tanúsítvány vagy Európai Műszaki Értékelés vagy Harmonizált szabvány vagy az építési termék építménybe történő betervezésének és beépítésének, ennek során a teljesítmény igazolásának részletes szabályairól szóló 275/2013. (VII.16.) Korm. rendelet 5. § (2) bekezdésében foglaltaknak megfelelő egyéb dokumentum (nem harmonizált európai szabvány, nemzetközi szabvány, magyar szabvány, ha a dokumentumból az építési termék tervezett felhasználása szempontjából lényeges, alapvető termékjellemzők, ezek vizsgálatának, értékelésének módszerei és a teljesítményállandóság értékelésének és ellenőrzésének a 305/2011/EU európai parlamenti és tanácsi rendelet V. melléklete szerinti rendszere meghatározható. Valamennyi termék esetében kötelező csatolni továbbá az alábbiakat: Szerkezeti rajz elektronikus formában (*.pdf file formátumban) A megajánlott termék származási helyének feltüntetése. Magyar nyelvű, termékjellemzőket, gyártmányt/típust tartalmazó dokumentáció, amelyből egyértelműen megállapítható az Ajánlatkérő által megadott és megkövetelt minden paraméter, termékjellemző! Valamennyi termék esetében kötelező feltüntetni a megajánlott termék származási helyét.
Interne Kennung: EKR001197512026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő (mint Vevő) – a részvételi szakaszban rendelkezésre bocsátott konszignációs szerződés alapján – a konszignációs keretszerződés összegére vonatkozóan 70%-os lehívási kötelezettséget vállal, a jelen felhívásban meghatározott szerződéses érték 20% -ára vonatkozóan pedig vételi jog opciót tart fenn. Amely érték tekintetében a jelen ajánlattételi szakaszban rögzített áron jogosult gyakorolni vételi jogát a szerződés időtartam alatt. Az opcionális érték igénybevételére a Vevő döntésétől függően a szerződés időtartama alatt bármikor sor kerülhet, akár csak részben, illetve részletekben. Az opció a Vevő számára lehívási (megrendelési) kötelezettséget nem jelent, nem vállal kötelezettséget arra, hogy a vételi jog alapján a teljes opciós értéket lehívja.