See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOBAVA MATERIALA ZA MIZARSKE DELAVNICE IN VRT ZA POTREBE UPRAVE REPUBLIKE SLOVENIJE ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ
Beschreibung: Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava materiala, potrošnih sredstev in drobnega inventarja za potrebe mizarske delavnice in vrta z upoštevanjem temeljnih okoljskih zahtev za potrebe Uprave Republike Slovenije za izvrševanje kazenskih sankcij.
Interne Kennung: JN-77656
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44000000 Baukonstruktionen und Baustoffe; Bauhilfsprodukte (elektrische Apparate ausgenommen)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03419000 Nutzholz, 03100000 Landwirtschafts- und Gartenbauerzeugnisse, 44100000 Baustoffe und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: mizarski material za ZPKZ Dob, ZPKZ Ljubljana - Novo mesto
Beschreibung: Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava materiala, potrošnih sredstev in drobnega inventarja za potrebe mizarske delavnice z upoštevanjem temeljnih okoljskih zahtev za potrebe Uprave Republike Slovenije za izvrševanje kazenskih sankcij.
Interne Kennung: 523806
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44100000 Baustoffe und Zubehör, 03419000 Nutzholz
Los: LOT-0002
Titel: mizarski material za ZPKZ Ljubljana, ZPKZ Ljubljana - odprti oddelek in ZPKZ Koper z oddelkom
Interne Kennung: 523807
Los: LOT-0003
Titel: mizarski material za ZPKZ Maribor z oddelkoma, ZPMZKZ Celje in PD Radeče
Interne Kennung: 523808
Los: LOT-0004
Titel: material za vrt za ZPKZ Dob in ZPKZ Ljubljana - Novo mesto
Beschreibung: Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava materiala, potrošnih sredstev in drobnega inventarja za potrebe vrta z upoštevanjem temeljnih okoljskih zahtev za potrebe Uprave Republike Slovenije za izvrševanje kazenskih sankcij.
Interne Kennung: 523809
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03100000 Landwirtschafts- und Gartenbauerzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: material za vrt za ZPKZ Ljubljana, ZPKZ Ljubljana - odprti oddelek, ZPKZ Ig, ZPKZ Koper z oddelkom
Interne Kennung: 523810
Los: LOT-0006
Titel: material za vrt za ZPKZ Maribor - Murska Sobota in ZPKZ Maribor - Rogoza
Interne Kennung: 523811
Los: LOT-0007
Titel: material za vrt za ZPMZKZ Celje in PD Radeče
Interne Kennung: 523812