2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalacje OZE w budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Białaczów
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz dostawa i montaż instalacji OZE w budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Białaczów, która jest realizowana w ramach projektu „Instalacje OZE w budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Białaczów”. 4.2. Zaprojektowanie oraz dostawa i montaż instalacji OZE w budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Białaczów obejmuje, w szczególności: 1)opracowanie dokumentacji projektowych (uzyskanie wymaganych przepisami prawa decyzji organu administracji architektoniczno-budowlanej w tym: zgłoszenia robót budowlanych, pozwolenia na budowę, jeśli jest wymagane oraz innych wymaganych przepisami prawa decyzji, pozwoleń, uzgodnień, zgłoszeń), 2)realizację robót niezbędnych do osiągnięcia celów PFU, 3)Montaż pomp ciepła wraz z kotłami na pellet, 4)Montaż zasobników CWU, 5)montaż buforów, 6)montaż instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynami energii oraz wykonanie zgłoszenia przyłączenia mikroinstalacji wraz z magazynami energii do sieci elektroenergetycznej regionalnego OSD, 7)ułożenie rur oraz ich izolacji, 8)modernizacja rozdzielnicy elektrycznej i wykonanie podłączenia urządzeń, 9)montaż układu automatyki i systemu zarządzania, 10)wykonanie prób instalacji oraz sprawdzających prawidłowe działanie aparatury, 11)uruchomienie układu i regulacje, 12)wykonanie wszystkich niezbędnych prac do prawidłowego funkcjonowania instalacji, 13)przeszkolenie użytkowników co do zasad prawidłowej eksploatacji zamontowanych urządzeń, 14)pozostawienia stanu budynku, w tym elewacji i elementów instalacyjnych w stanie niepogorszonym. 4.3. Szczegółowy zakres prac do wykonania przez Wykonawcę zamówienia opisany jest w PFU, który stanowi (załącznik nr 1 do SWZ) integralną część SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 270466-2026
Interne Kennung: ZP.271.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 42511110 Wärmepumpen, 44621220 Heizkessel für Zentralheizungen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz dostawa i montaż instalacji OZE w budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Białaczów, która jest realizowana w ramach projektu „Instalacje OZE w budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Białaczów”. 4.2. Zaprojektowanie oraz dostawa i montaż instalacji OZE w budynkach użyteczności publicznej na terenie gminy Białaczów obejmuje, w szczególności: 1)opracowanie dokumentacji projektowych (uzyskanie wymaganych przepisami prawa decyzji organu administracji architektoniczno-budowlanej w tym: zgłoszenia robót budowlanych, pozwolenia na budowę, jeśli jest wymagane oraz innych wymaganych przepisami prawa decyzji, pozwoleń, uzgodnień, zgłoszeń), 2)realizację robót niezbędnych do osiągnięcia celów PFU, 3)Montaż pomp ciepła wraz z kotłami na pellet, 4)Montaż zasobników CWU, 5)montaż buforów, 6)montaż instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynami energii oraz wykonanie zgłoszenia przyłączenia mikroinstalacji wraz z magazynami energii do sieci elektroenergetycznej regionalnego OSD, 7)ułożenie rur oraz ich izolacji, 8)modernizacja rozdzielnicy elektrycznej i wykonanie podłączenia urządzeń, 9)montaż układu automatyki i systemu zarządzania, 10)wykonanie prób instalacji oraz sprawdzających prawidłowe działanie aparatury, 11)uruchomienie układu i regulacje, 12)wykonanie wszystkich niezbędnych prac do prawidłowego funkcjonowania instalacji, 13)przeszkolenie użytkowników co do zasad prawidłowej eksploatacji zamontowanych urządzeń, 14)pozostawienia stanu budynku, w tym elewacji i elementów instalacyjnych w stanie niepogorszonym. 4.3. Szczegółowy zakres prac do wykonania przez Wykonawcę zamówienia opisany jest w PFU, który stanowi (załącznik nr 1 do SWZ) integralną część SWZ. Załącznik nr 2 do SWZ - Projekt umowy, który stanowi integralną część SWZ. Znak sprawy: ZP.271.2.2026