2. Verfahren
Verfahren
Titel: Silniční ambulance typu C FURGON / 2027-2028 / 40 ks
Beschreibung: Zadávací řízení je realizováno za účelem uzavření dvou smluv mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem, jejichž předmětem bude v případě každé smlouvy dodávka 20 ks nových sanitních vozidel (tj. celkem 40 ks) rychlé zdravotnické pomoci ambulance typu C FURGON dle technické specifikace, která je Přílohou č. 3 zadávací dokumentace („Technická specifikace“). Jedná se o vozidla zvláštního určení sanitní automobil typu C podle ČSN EN 1789+A1 – mobilní jednotka intenzivní péče. K jednotlivým vozidlům budou jako součást dodávky dodány také požadované dokumenty a bude provedena instruktáž personálu zadavatele k řádnému užívání vozidel.
Interne Kennung: Silniční ambulance typu C FURGON / 2027-2028 / 40 ks
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen, 34114120 Fahrzeuge für paramedizinische Versorgung, 34114122 Patiententransportfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část A: První část dodávky (20 ks sanitních vozů)
Beschreibung: Předmětem části A veřejné zakázky je dodávka 20 ks nových sanitních vozidel rychlé zdravotnické pomoci ambulance typu C FURGON dle technické specifikace, která je Přílohou č. 3 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část A
Los: LOT-0002
Titel: Část B: Druhá část dodávky (20 ks sanitních vozů)
Beschreibung: Předmětem části B veřejné zakázky je dodávka 20 ks nových sanitních vozidel rychlé zdravotnické pomoci ambulance typu C FURGON dle technické specifikace, která je Přílohou č. 3 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část B